Nejnovější příspěvky v této sekci

Chcete se stát dravým finančním poradcem? Vsaďte na volnost!

Finanční poradenství je poměrně rozsáhlý obor, který zahrnuje celou řadu služeb poskytovaných klientům.

Co vědět, když vybíráte náplň do tiskárny?

Tiskárny se už dávno nepoužívají jenom ve firmách. Vzhledem k jejich cenám jsou i běžnou součástí domácnosti. Pokud ji ve svém domě nebo bytě také máte, je dobré vědět, na co hledět ve chvíli, kdy vám dojde náplň a vy se neobejdete bez výběru nové.

Přestaňte podnikat z obýváku, víme jak na to

Sedíte doma a přemýšlíte nad tím, že vás už nebaví být řadovým zaměstnancem? Máte nápady a plány na podnikání, ale pořád je před vámi pomyslná stopka, a ne a ne začít? Dejte podnikání zelenou, je to snazší, než si myslíte.

Nejprestižnější adresy pro podnikání: Víme, kde jsou, na kolik přijdou a jak se na ně dostat

Víte, jaké jsou na světě nejprestižnější adresy pro podnikání?

Existují i půjčky zcela bez úroku. Které to jsou?

Myslíte si, že nedílnou součástí každé půjčky musí být nutně úrok?

Jak vydělávat na internetu (pravidelně)

Chtěli byste udělat ve svém životě pár změn? Nebylo by například zajímavé nechat práce v kanceláři a vydělávat peníze odkudkoliv, například z Kréty nebo Mallorcy? Nemuseli byste se celý rok těšit na dva týdny dovolené v létě, protože by váš život od ničeho dovolenou nepotřeboval! Nestojí to alespoň za úvahu?

Začněte posílat své balíky do zahraničí

Jak efektivně na mezinárodní přepravu balíků nejen v podnikání? Nechte si poradit!

Pošlete balík do zahraničí jakkoliv a kamkoliv

Současná doba je plná mezinárodních obchodů a firemních styků. Proto je důležité mít zajištěnou kvalitní infrastrukturu, která by se postarala o doručení balíků či jiných zásilek mezi jednotlivými firmami.

Vybavení od ABstore.cz pro vaši zahradu, dílnu, obec i společnost vás nadchne

Hledáte partnera, který by vám zdarma doručil, cokoli si objednáte ať už na zahradu, do kanceláře, šatny, dílny, dokonce do parku, ulic města či obce…?

Tip na úspěch v podnikání v B2B oboru

Jak najít kontakty a následně „zacílit“ např. na personalisty firem působících v České republice? Kde získat telefonní čísla na architekty či firmy poskytující daňové poradenství? Zapeklité otázky podnikatelů působících v segmentech zaměřených na firemní klientelu. Podnikání v B2B oboru však nemusí být marketingová ani prodejní „muka“. Díky specializovaným databázím společnosti Bisnode získáte cenné kontakty rychle a za příznivou cenu!

Začít podnikat lze třeba už za pár hodin. Jak na to?

Myslíte si, že start podnikání je vždy složitým a časově náročným procesem? Pokud se rozhodnete založit si firmu svépomocí, skutečně to tak může být.

Jaká práce je dnes velmi žádaná?

I když statistiky pracovních úřadů ukazují, že nezaměstnanost je poměrně velká, jsou stále odvětví, která mají nouzi o kvalitní zaměstnance.

Hledáte pomoc v právním sporu nebo se sloučením půjček?

Určitě se někdy dostanete do situace, kdy se ocitnete v občansko-právním nebo obchodním sporu a budete potřebovat právní pomoc. Pak nezbývá než hledat advokáta, který se zabývá právě vaší problematikou. Najít dobrého odborníka ale může být oříšek.

Jak si zjednodušit vstup do podnikání?

Někteří lidé zvládají pobíhání po úřadech s přehledem, jiní ho mají brzy plné zuby. Většina pochází ale z té druhé kategorie, zvláště když je toto lítání spjato s vyřizováním začátků podnikání. Mnozí si v takové chvíli povzdechnou, že by byli nejraději, kdyby za ně všechno vyřídil někdo jiný. Taková možnost ale skutečně existuje. Podaná pomocná ruka pro začínající podnikatele je realitou, nikoli utopií.