Nejnovější příspěvky v této sekci

Nejprestižnější adresy pro podnikání: Víme, kde jsou, na kolik přijdou a jak se na ně dostat

Víte, jaké jsou na světě nejprestižnější adresy pro podnikání?

Existují i půjčky zcela bez úroku. Které to jsou?

Myslíte si, že nedílnou součástí každé půjčky musí být nutně úrok?

Jak vydělávat na internetu (pravidelně)

Chtěli byste udělat ve svém životě pár změn? Nebylo by například zajímavé nechat práce v kanceláři a vydělávat peníze odkudkoliv, například z Kréty nebo Mallorcy? Nemuseli byste se celý rok těšit na dva týdny dovolené v létě, protože by váš život od ničeho dovolenou nepotřeboval! Nestojí to alespoň za úvahu?

Začněte posílat své balíky do zahraničí

Jak efektivně na mezinárodní přepravu balíků nejen v podnikání? Nechte si poradit!

Pošlete balík do zahraničí jakkoliv a kamkoliv

Současná doba je plná mezinárodních obchodů a firemních styků. Proto je důležité mít zajištěnou kvalitní infrastrukturu, která by se postarala o doručení balíků či jiných zásilek mezi jednotlivými firmami.

Vybavení od ABstore.cz pro vaši zahradu, dílnu, obec i společnost vás nadchne

Hledáte partnera, který by vám zdarma doručil, cokoli si objednáte ať už na zahradu, do kanceláře, šatny, dílny, dokonce do parku, ulic města či obce…?

Tip na úspěch v podnikání v B2B oboru

Jak najít kontakty a následně „zacílit“ např. na personalisty firem působících v České republice? Kde získat telefonní čísla na architekty či firmy poskytující daňové poradenství? Zapeklité otázky podnikatelů působících v segmentech zaměřených na firemní klientelu. Podnikání v B2B oboru však nemusí být marketingová ani prodejní „muka“. Díky specializovaným databázím společnosti Bisnode získáte cenné kontakty rychle a za příznivou cenu!

Začít podnikat lze třeba už za pár hodin. Jak na to?

Myslíte si, že start podnikání je vždy složitým a časově náročným procesem? Pokud se rozhodnete založit si firmu svépomocí, skutečně to tak může být.

Jaká práce je dnes velmi žádaná?

I když statistiky pracovních úřadů ukazují, že nezaměstnanost je poměrně velká, jsou stále odvětví, která mají nouzi o kvalitní zaměstnance.

Hledáte pomoc v právním sporu nebo se sloučením půjček?

Určitě se někdy dostanete do situace, kdy se ocitnete v občansko-právním nebo obchodním sporu a budete potřebovat právní pomoc. Pak nezbývá než hledat advokáta, který se zabývá právě vaší problematikou. Najít dobrého odborníka ale může být oříšek.

Jak si zjednodušit vstup do podnikání?

Někteří lidé zvládají pobíhání po úřadech s přehledem, jiní ho mají brzy plné zuby. Většina pochází ale z té druhé kategorie, zvláště když je toto lítání spjato s vyřizováním začátků podnikání. Mnozí si v takové chvíli povzdechnou, že by byli nejraději, kdyby za ně všechno vyřídil někdo jiný. Taková možnost ale skutečně existuje. Podaná pomocná ruka pro začínající podnikatele je realitou, nikoli utopií.

Jak na založení firmy?

Chcete si založit firmu a ze všech zákonů, nařízení, administrativy s tím spojené vám jde hlava kolem? Říkáte si, že se snad svého záměru raději vzdáte, protože váš všechny ty byrokratické kličky prostě ničí a máte dojem, že byste stejně na něco zapomněli a řítili se při nějaké kontrole rovnou do průšvihu? Nebojte se, jsme tu my, abychom vám pomohli se vyznat ve všech právních a úředních zákoutí podnikání.

Dokážete doopravdy vydělávat peníze na internetu? Zde je návod z praxe!

V prostředí internetu se pohybuji již několik let a v rámci různých firem a agentur jsem vystřídal pozice od těch juniorských až po managerské. Několikrát jsem stál u zrodu velkých projektů a dokázal se poučit! Chcete vědět, jak vydělat peníze na internetu?

Podnikáte v oblasti skladování? Zefektivněte všechny postupy!

Mnoho mužů má buď dobrou práci, nebo dokonce podniká. Pokud je to i váš případ a tím oborem je oblast skladování, popřípadě i distribuce nebo prodej výrobků, dáme vám několik tipů jak zboží skladovat efektivněji.