Finanční poradenství je poměrně rozsáhlý obor, který zahrnuje celou řadu služeb poskytovaných klientům.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Chcete se stát dravým finančním poradcem? Vsaďte na volnost!

Bohužel s velkým množstvím poradenských firem se pojí také nepříliš dobrá pověst řady z nich. Tyto firmy fungují na principu takzvaného multilevelu, který sdružuje finanční poradce a dává jim při startu pomocnou ruku. Také proto je v těchto firmách velké množství nezkušených nováčků. Pokud jste však ve finančním poradenství již něco dokázali, mohu vás podmínky těchto společností značně svazovat.

Volný jako pták

Máte už dost smluv a podmínek, které musíte plnit? Máte už dost výkonnostních tabulek a práce na někoho jiného? Potom zkuste svou kariéru posunout dále. Umožnit vám to může broker pool. A o co se vlastně jedná? V podstatě je to servisní společnost, která vám poskytne potřebné zázemí a zároveň vám může poskytnout vzdělávání a pomoci vám prohlubovat znalosti v oboru. Na druhou stranu však podnikáte zcela svobodně a nejste svázáni žádnými smlouvami a doložkami. Zjednodušeně řečeno si budujete vlastní značku. Znamená to pro vás zejména:

  • Možnost si organizovat čas, jak sami chcete
  • Hrát dle vlastních pravidel
  • Poskytovat služby, za kterými si stojíte
  • Vyšší zisky

Z toho všeho vyplývá, že tento způsob práce finančního poradce je tady pro ty z vás, kteří chcete být v kariéře soběstační, jste sebevědomí a ambiciózní. Předpokládáme, že to vše ale splňujete. Pokud by tomu tak nebylo, pravděpodobně byste nečetli náš magazín, který je určen všem sebevědomým mužům, kteří přesně vědí, co od života chtějí.

Budujte si vztah se svými klienty

Díky tomu, že odteď si sami budujete svou vlastní pověst a neschováváte se za žádnou firmu, je důležité udržovat si se svými klienty velmi dobré vztahy. Toho můžete mimo jiné docílit také proto, že budete schopni nabízet ty produkty, které skutečně považujete za dobré pro svého klienta. To by ostatně mělo být cílem každého finančního poradce.

 

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář