V prostředí internetu se pohybuji již několik let a v rámci různých firem a agentur jsem vystřídal pozice od těch juniorských až po managerské. Několikrát jsem stál u zrodu velkých projektů a dokázal se poučit! Chcete vědět, jak vydělat peníze na internetu?

avatar

Patrik Vrabec
Sport, turistika a vaření pro můj volný čas

Dokážete doopravdy vydělávat peníze na internetu? Zde je návod z praxe!

Peníze zázrakem nezískáte

Už předem bych chtěl upozornit na to, že tento článek rozhodně nebude o raketovám zbohatnutí, které slibují podvodníci. Ukážou vám fotku vytlemeného mladíka s notebookem na pláži a budou se vám snažit do hlavy nacpat, že si vydělal díky akciím, infoproduktům, sázkám, multi-level marketingu, speciálním systémům pro hraní rulety a tak dále. Kdepak, takhle se peníze na internetu doopravdy nevydělávají. Respektive vydělávají, ale pouze z pohledu těch, kteří se snaží napálit ty méně bystré z nás. Pokud tedy seriózně přemýšlíte nad tím, jak si na internetu vydělat, je zapotřebí začít přemýšlet jinak. Je úplně jedno, zda-li jste živnostník, nebo majitel firmy. Pravidla jsou stejná!

Bojíte se investice?

Nenapíšu žádné velké moudro, když zmíním, že investovat se musí chytře. Málokdo to však umí v praxi. Zažil jsem lidi z obou konců spektra. Jedni by nejraději vše udělali sami za pár kaček, další nacpou bez rozmyslu stovky tisíc do něčeho, o čem ani neví, jestli to bude fungovat. Skvělým příkladem je e-shop, který považuji za základní kámen každého online byznysu. V jedné firmě se majitel rozhodl nechat si naprogramovat vlastní řešení. Vyčlenil tři sta tisíc, najal nějaké studenty, grafikou outsourcoval a s tužkou v ruce začal čmárat, jak by měl jeho internetový obchod snů vypadat. O 6 měsíců později a pět set tisíc (vše se pochopitelně prodražilo) se mohl přihlásit do administrace, kde chyběly i takové základní věci jako možnost zadání více fotek k produktu.

Kvalita se vždy vyplatí

Pokud jde tedy o investice, jsem toho názoru, že byste měli investovat do kvalitního a vyzkoušeného produktu, za kterým stojí lidé se zkušenostmi. V případě e-shopu je to řešení 4shop.cz. Obchod si zdarma vyzkoušíte a následně pronajmete ve variantě, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům a umožní vám růst. Přes 200 funkčních modulů vás přesvědčí o tom, že řešit tvorbu vlastního e-shopu je opravdu zbytečné. Takto ušetříte čas, peníze a nervy. Můžete se věnovat tomu důležitému – vlastnímu byznysu a zákazníkům.

Navíc 4shop.cz můžete mít zcela zdarma do 10 položek. Pro malý e-shop s omezenou nabídkou je to skvělá příležitost, jak začít. Nejlevnější varianta plnohodnotného elektronického obchodu vychází od 150 Kč měsíčně.

14 dní zdarma

Výhody pronájmu e-shopu

Jak jsem zmínil, v prostředí internetu se už nějaký ten pátek pohybuji. Ani tak mě však z hlavy hned nenapadne, co vše by měl e-shop umět. V případě pronájmu e-shopu je skvělé, že přemýšlení již udělal někdo za vás. Vy se tak přihlásíte do intuitivní administrace a máte pod palcem vše od objednávek po exporty pro srovnávače zboží. K tomu všemu 4shop.cz nabízí mnoho platebních metod, mobilní zařízení a velmi přehledné statistiky. Pro milovníky čísel skvělá záležitost, která vám umožní navyšovat obrat.

Administrace

Služby pro cestu za úspěchem

Pořídit si e-shop je jedna věc, ale jeho spuštěním práce nekončí, ba právě naopak! Chcete být vidět ve vyhledávačích? Potřebujete pomoc s grafikou a designem? I s tím vám 4shop.cz pomůže, protože pod jednou střechou nabízí také grafické, textařské a marketingové služby. Profesionálové vám budou budovat zpětné odkazy, poradí vám s redesignem a celkově vám budou k dispozici, když budete při podnikání na internetu potřebovat pomocnou ruku. Obklopit se zkušenými lidmi a vybrat si řešení, které doopravdy funguje, je totiž hlavní ingrediencí návodu na vydělávání peněz na internetu. Více v tom nehledejte a zamyslete se nad tím, zda-li právě na vás nečeká velká příležitost! K tomu, abyste začali podnikat online, stačí udělat pouze pár kroků.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář