Myslíte si, že nedílnou součástí každé půjčky musí být nutně úrok?

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Ne vždy je to nutné. Pokud hledáte půjčku, která bude ve směru úroků tou nejvýhodnější na trhu, doporučujeme se poohlédnout v segmentu mikropůjček. Právě zde totiž může být dostupná první půjčka zdarma. V posledních letech velmi oblíbený úvěr, který jasně ukazuje, jak může nejvýhodnější půjčka vypadat. Zajímavostí je také to, že ji nenajdete v bankách ani v P2P segmentu, jelikož ji najdete v segmentu nebankovních půjček.  A které to jsou? Společně se podíváme na trojici těch nejlepších, které dnes existují.

Ferratum

Začít musíme u společnosti, která se pyšní primárně svou dlouhou tradicí. Tato společnost byla jednou z prvních, které se rozhodli u nás mikropůjčky poskytovat. Tento směr byl zachován i do současné doby a tak je Ferratum půjčka jednou z těch, kde si budete moci půjčit s jistotou férového a transparentního přístupu, stejně jako s jistotou toho, že zde dostanete půjčku zdarma. Jakou bude mít konkrétní charakteristiku? Podívejte se:

  • Částka: 9 000
  • Splatnost: 30 dní

Kromě výhodnosti neopomíjejme ani několik dalších jiných pozitiv, které jsou s touto cestou přímo spojené. O jaké se jedná? Příkladem je velmi rychlé vyřízení, a to i v řádech minut. Dále nezapomínejme třeba ani na jistotu online vyřízení, nebo na pozitivum spojené s celkem vysokou schvalovatelností. Když k tomu přidáme i fakt, že peníze lze využít na cokoliv, jedná se určitě o směr, se kterým vedle nešlápnete.

Kamali

I když se to může na první pohled zdát, není tento poskytovatel absolutně žádným nováčkem. Jedná se totiž o půjčku známou jako Japonská, která byla přejmenována. Změnil se však jenom její název, jelikož Kamali půjčka si všechna svá pozitiva pochopitelně zanechala i nadále. Když jde o to hlavní pozitivum, kterým je možnost první půjčky zdarma, nesmíme ani zde zapomenout na základní charakteristiku. A jak přesně tato konkrétní charakteristika vypadá? Vcelku jednoduše.

  • Částka: 10 000
  • Splatnost: 14 dní

Když se na tohoto poskytovatele podíváme komplexně, musíme říci, že v poslední době jasně dominuje a vyhrává celou řadu nezávislých testů. Proč? Jelikož i když na možnost první půjčky nedosáhnete, nemusíte se obávat jakkoliv vysoké sazby. Z každé půjčené tisícikoruny totiž zaplatíte jenom 33 Kč. Měsíční úroková sazba se tedy pohybuje jenom v jednotkách procent.

O jaké další společnosti se zajímat?

Náš výčet rozhodně nekončí, jelikož dalších možných dostupných poskytovatelů je více než dost. Pokud je vaším cílem rychlá půjčka na ruku, určitě se jako dobrá možnost jeví Planet půjčka. Produkt, který je určený těm, kteří hledají jednoduchost, ale i nižší dostupné částky. Pokud potřebujete více peněz, může vás zaujmout třeba i poskytovatel Zaplo. V čem je charakteristický ten?

  • Částka: 8 000
  • Splatnost: 30 dní

I zde samozřejmě stále mluvíme o všech základních výhodách, které si segment mikropůjček nadále zachovává. A to je možnost si online nejenom požádat, ale je to i jistota toho, že online bude také vše vyřízeno. Bez nutnosti kamkoliv chodit, bez nutnosti cokoliv podepisovat, nebo také bez nutnosti s kýmkoliv jednat.

Jak splnit podmínky? Je to snadné

Kde si můžete půjčit zcela bez úroku, to již víte. Pokud se ptáte i na podmínky, které jsou s danými půjčkami spojené, potom získáte jistoty, že nejsou nijak složité. Když budeme konkrétnější, tak mezi hlavní podmínku řadíme to, že je nutné požádat si u daného poskytovatele poprvé. Pokud jde o druhou podmínku, je spojena s tím, že je nutné akceptovat nabízenou částku a s ní kombinovanou splatnost. Poslední podmínka je už celkem logická a pochopitelně se týká toho, že získané peníze budete muset splatit v domluveném termínu.

 

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář