Chcete si založit firmu a ze všech zákonů, nařízení, administrativy s tím spojené vám jde hlava kolem? Říkáte si, že se snad svého záměru raději vzdáte, protože váš všechny ty byrokratické kličky prostě ničí a máte dojem, že byste stejně na něco zapomněli a řítili se při nějaké kontrole rovnou do průšvihu? Nebojte se, jsme tu my, abychom vám pomohli se vyznat ve všech právních a úředních zákoutí podnikání.

avatar

Roman Křivánek
Podnikatel na volné noze a vášnivý cestoval

Jak na založení firmy?

Vytvořit novou společnost je hračka

Naším oborem je zakládání společností, zvládneme založit průměrně jednu denně a v otázkách práva a administrativy jsme dostatečně zběhlí. Obraťte se na nás, odpovědět na otázku jak na založení firmy je pro nás hračkou. Přitom vás celý proces zakládání firmy nebude stát žádné přemrštěné náklady. Zaplatíte totéž, jako kdybyste si společnost zakládali sami, ale díky našemu odbornému vedení se přitom nedopustíte žádných zbytečných chyb.

Garantujeme zápis do obchodního rejstříku

Není pro nás problém provést vás zdárně provést všemi úskalími zakládání firmy, a to i v případě různých právních forem firem. Zabezpečíme založení s.r.o. v Čechách tak, že s tím vy sami budete mít naprosté minimum starostí. 100 % přitom garantujeme zapsání společnosti do obchodního rejstříku v předem dané lhůtě. Všechny doklady budou na úřadech včas a u těch správných lidí. Vám už pak zbude jediné, začít podnikat a realizovat si tak svoje sny.

Peníze do startu svého byznysu získáte půjčkou

Možná ale, že vám do startu vašeho podnikání chybí peníze. Zvažujete různé alternativy, jak uskutečnit své plány a vždy přitom ztroskotáte na tom, že nemáte aktuálně dostatek financí. Jestliže jste jisti, že váš podnikatelský záměr na trhu uspěje (jinak byste se přece také do podnikání nepouštěli, ne?) získejte půjčku, která vám pomůže překlenout první období, než se na trhu dostatečně zavedete.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář