Někteří lidé zvládají pobíhání po úřadech s přehledem, jiní ho mají brzy plné zuby. Většina pochází ale z té druhé kategorie, zvláště když je toto lítání spjato s vyřizováním začátků podnikání. Mnozí si v takové chvíli povzdechnou, že by byli nejraději, kdyby za ně všechno vyřídil někdo jiný. Taková možnost ale skutečně existuje. Podaná pomocná ruka pro začínající podnikatele je realitou, nikoli utopií.

avatar

Roman Křivánek
Podnikatel na volné noze a vášnivý cestoval

Jak si zjednodušit vstup do podnikání?

Kupte si připravené společnosti

Jak postupovat a kde vlastně pomoc hledat? Je to velice jednoduché, využijte ready made s.r.o., společností, které jsou připraveny právě pro vás. Za sebou už mají vyřízené všechny úvodní formality na úřadech a jsou připravené pro odprodej klientům. Jejich výhodou je, že se pyšní naprosto čistým štítem, pokud jde o historii podnikání. Nikdy nevykonávaly žádnou činnost, tu jim vdechnete až vy svými podnikatelskými záměry. Jejich pohledávky a závazky jsou nepopsaným listem papíru. Mají ale splacené základní jmění a jsou registrovaní na živnostenském a obchodním rejstříku a na daňovém úřadě. Vám proto odpadnou starosti.

Uspořte peníze s tím nejlepším sídlem

Pronájem kanceláří je velkou zátěží i pro zavedené firmy, natož pro ty, které si na trhu teprve hledají svoje místo. Proto je důležité přemýšlet o tom, jak zajistit vhodné sídlo firmy s minimálními náklady. Ušetříte peníze s registračním sídlem situovaným na dobré adrese. Zvýší vám to image, ale nikoli náklady, a to je důležité. O to v celém vašem podnikání především jde.

Získáte výběr prestižních adres

Sídlo společnosti vybíráte na sidlo-firmy.sk a můžete se přesvědčit o tom, že jde o opravdu zajímavé adresy, které budou budit u vašich klientů uznání. Získáte zde prostory, které můžete využít ke svému obchodnímu jednání, bude vám sem chodit firemní pošta. Správná adresa je kapitálem vaší firmy, na to nezapomínejte.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář