Pornografický a erotický průmysl má jednu úžasnou schopnost. Kterou? Dostat mezi lidi novou technologii, zatímco v minulosti se jednalo o VHS, dnes jsou to Bitcoiny.

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

Přidáte se mezi muže, kteří za Bitcoiny ukazují nářadíčko?

Peněženka pro každého

Bitcoiny jsou virtuální měna, kterou může vlastnit prakticky každý. Stačí si vygenerovat adresu vlastní peněženky a už můžete na vlastní účet přijímat první Bitcoiny. Není to nic složitého a zaplatit v Bitcoinech je v nejlepším případě otázkou vyfocení jednoho QR kódu smartphonem. Tato vlastnost dělá z deflační měny skvělý prostředek pro platby na internetu za celé spektrum služeb.

Přidáte se mezi muže, kteří za Bitcoiny ukazují nářadíčko?

A co takhle nahota?

Kolem měny se díky vysoké anonymitě sdružují všechny možné živly včetně těch kriminálních. Najdou se ale i lidí, kteří za Bitcoiny udělají cokoli, pokud tím cokoli je myšleno erotické natřásání před webkamerou. Komunita mužů, kteří si říkají Guys Gone Bitcoin, nabízí vlastní nahotu za zaslání Bitcoinů. Někteří si na tom chtějí postavit kompletní byznys, jiní to dělají z recese a někteří jen hledají další způsob, jak si přivydělat na studium. Bitcoiny začíná akceptovat čím dál větší množství obchodníků, tak proč by se mezi ně nemohli přidat amatérští striptéři, no ne?

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář