Nejnovější příspěvky v této sekci

Goldfingers

Luxusní interiér, krásné dámy, nepřetržitá profesionální show na pódiu, kvalitní drinky, odvoz do klubu limuzínou, to vše kombinuje rozlučka se svobodou v klubu Goldfingers Praha, nejlépe hodnoceném klubu nabízejícím nepřetržitou profesionální show spojenou s rozlučkami se svobodou, oslavou narozenin a dalších výjimečných událostí.

casin

Hraní her v online kasinu by mělo především zábavou, kdy člověk na chvíli zapomene na starosti všedních dnů. Napětí ze hry je způsob relaxu, který vyhledává mnoho lidí. Sázení by nemělo nikdy být hlavní náplní života, je to záliba, u které si každý stanoví své limity a měl by být schopen je dodržovat.

Každý desátý Čech si půjčuje na dovolenou: proč je to cesta do pekla?

Téměř všudypřítomný sníh a blížící se svátky si přirozeně říkají o pořádnou zimní dovolenou na horách nebo třeba někde v tropech. Nicméně už samotné Vánoce dokážou ukousnout pořádné sousto z rodinného rozpočtu, a tak v mnoha domácnostech na několikadenní pobyt nezbývá dostatek prostředků. Spousta lidí se tuto situaci snaží řešit půjčkou, která s sebou kromě příjemných chvil daleko od domova bohužel přináší i spoustu starostí.

Máte nová okna? Víme, čím je doplnit

Také jste ve svém domě nebo bytě realizovali výměnu oken? Pokud ano, jistě vám připadá, že jim může něco chybět. O co se jedná? Na to se podíváme společně. Jedná se o jedny z velmi populárních doplňků, které mohou mít jak funkci praktickou, tak nelze zapomínat také na jejich funkci estetickou.

Stěžují si vaši sousedů na hluk? Doporučujeme izolovat

Sousedské soužití může být dost často celkem komplikované. O to horší je, pokud jste to právě vy, na koho i sousedé stěžují. A to hlavně z důvodu, že jste producentem velkého hluku. Ten může mít několik konkrétních příčin, kam se řadí:

Láká vás elektronická cigareta? Co musíte vědět, než si ji pořídíte?

Nejen velký hit poslední doby, ale také ideální způsob, jak být při kouření in a zároveň neničit své zdraví. Na mysli máme samozřejmě elektronické cigarety, které rychle nabírají na oblibě. Lákají vás skvělé příchutě i snadná dostupnost a chystáte se vaping také vyzkoušet? Potom se podívejte, co o nákupu e-cigaret musíte vědět a na co se těšit.

Dárky pro muže

Vybrat něco mužům k narozeninám, svátku nebo jiné příležitosti je nesmírně náročné.

Užijte si Prahu na několik dní

Máte pár dní na návštěvu Prahy a nevíte co podniknout? Nevadí, stačí si rozmyslet, co vás a vaše společníky zajímá a v Praze to určitě najdete.

Cestování trajektem

Jak si zajistit cestování trajektem prakticky po celé Evropě? Podívejte se na zajímavé tipy a destinace.

Únikové hry: Tajemství, zábava a úkol dostat se z místnosti do 60 minut

Únikové hry jsou nový a netradiční způsob zábavy, která pořádně prověří logické uvažování a v neposlední řadě skvěle pobaví všechny zúčastněné.

Regulace hazardních her – vzor Rumunsko

Už dlouhou dobu se nejen u nás, ale i v okolních státech diskutuje o regulaci online hazardu. Omezování marketingových aktivit nestačí, hráči i nadále sázejí v zahraničních sázkových kancelářích s licencí na Maltě (Malta je člen Evropské Unie).

Na dovolenou autem? Žádný problém

Možností, jak se můžeme dostat na dovolenou, je dnes více než dost. Někdo volí autobus, jiný letadlo a další zase nedají dopustit na vlastní auto.

Toužíte po levném tarifu? Vaše touhy se mohou splnit

Připadá Vám, že ceny mobilních tarifů jsou přemrštěné? Už nám byly přislíbeny nízké ceny mobilních služeb, na úroveň cen okolních států, které platí mnohem méně. K žádné výrazné změně ale zatím nedošlo.

11 neobvyklých novoročních předsevzetí

Chybí vám novoroční předsevzetí? Máme pro vás pár nápadů, kterými se můžete inspirovat. A zaručujeme vám, že je budete milovat.