Nejnovější příspěvky v této sekci

Dárky pro muže

Vybrat něco mužům k narozeninám, svátku nebo jiné příležitosti je nesmírně náročné.

Užijte si Prahu na několik dní

Máte pár dní na návštěvu Prahy a nevíte co podniknout? Nevadí, stačí si rozmyslet, co vás a vaše společníky zajímá a v Praze to určitě najdete.

Cestování trajektem

Jak si zajistit cestování trajektem prakticky po celé Evropě? Podívejte se na zajímavé tipy a destinace.

Únikové hry: Tajemství, zábava a úkol dostat se z místnosti do 60 minut

Únikové hry jsou nový a netradiční způsob zábavy, která pořádně prověří logické uvažování a v neposlední řadě skvěle pobaví všechny zúčastněné.

Regulace hazardních her – vzor Rumunsko

Už dlouhou dobu se nejen u nás, ale i v okolních státech diskutuje o regulaci online hazardu. Omezování marketingových aktivit nestačí, hráči i nadále sázejí v zahraničních sázkových kancelářích s licencí na Maltě (Malta je člen Evropské Unie).

Na dovolenou autem? Žádný problém

Možností, jak se můžeme dostat na dovolenou, je dnes více než dost. Někdo volí autobus, jiný letadlo a další zase nedají dopustit na vlastní auto.

Toužíte po levném tarifu? Vaše touhy se mohou splnit

Připadá Vám, že ceny mobilních tarifů jsou přemrštěné? Už nám byly přislíbeny nízké ceny mobilních služeb, na úroveň cen okolních států, které platí mnohem méně. K žádné výrazné změně ale zatím nedošlo.

11 neobvyklých novoročních předsevzetí

Chybí vám novoroční předsevzetí? Máme pro vás pár nápadů, kterými se můžete inspirovat. A zaručujeme vám, že je budete milovat.

Top dovolená 2016: vyrazte za luxusem do Řecka!

Pokud vás už také napadla otázka, kam letos vyrazit na dovolenou, máme pro vás zajímavý tip. Co si v roce 2016 užít luxusní pobyt v Řecku, anebo v některé další populární destinaci?

Hotely na ostrově Rhodos

Nový rok je tady, a proto je nejvyšší čas vyřešit letošní dovolenou. Pokud stále nevíte, kam v tomto roce vyrazit, máme pro Vás tip na jedno skutečně zajímavé místo. Kde že to je?

Belgické pralinky

Co dokáže udělat skutečnou radost a obdarované osobě ukázat, že jste si s dárkem dali záležet? Jednoznačně pečlivě vybraná a kvalitní belgická čokoláda, která s prvním ochutnáním vyčaruje úsměv na rtech a uspokojí všechny milovníky sladkého.

TIP: Vyrobit si svoje vlastní pivo s chutí, kterou si zamilujete!

Kvalita a jedinečná chuť českého piva je světoznámá. Na trhu se můžeme potkat s celou řadou velkých i malých značek, ale pokud chcete něco opravdu speciálního, můžete si pivo uvařit doma!

Sežeňte si zajímavé vychytávky pro vaše koníčky

Patří mezi vaše koníčky lov nebo sledování zvěře? Potom víte, že zvěř je často aktivní v noci nebo nad ránem. Za bílého dne se s ní příliš nesetkáte, je ukryta v lese ve svém doupěti. Nezbude vám proto, než se za zvěří vydat i v noční době. Samozřejmě namítnete, že za takových podmínek a okolností nic neuvidíte. Ano, máte pravdu. Budete ke svým procházkám potřebovat speciální výbavu.

Užijte si hazard v teple svého pokoje

Hráčská vášeň je typická pro mnoho mužů. Toužíte po adrenalinu, který hazardní hra poskytuje, ale přitom jste nikdy nenašli odvahu vyzkoušet si ruletu nebo blackjack na vlastní kůži?  Nyní máte jedinečnou možnost na internetu. Nemusíte chodit do kamenného kasina a trpět studem, že jste tam poprvé a neznáte pravidla. Můžete si hru vyzkoušet v klidu z pohodlí svého pokoje.