Vybrat něco mužům k narozeninám, svátku nebo jiné příležitosti je nesmírně náročné.

avatar

Zdeněk Smutný
Pro někoho zoufalý proutník, pro jiného frajer

Není se čemu až tolik divit, protože pánové jsou často vybíraví, anebo vlastně naopak neví, co by si mohli ve skutečnosti přát a jaké věci jim chybí. Proto není od věci dát několik zajímavých tipů na dary, jimiž se dokážete zavděčit. Buďme tedy konkrétní a na tři záležitosti se podívejme podrobněji.

Drahý alkohol jako jistota

Koupit láhev několikaleté whisky určitě není od věci. Jen málokteří pánové se nad takovýmto dárkem nepozastaví. Stejně tak není od věci dopřát milovníkům zlatavého moku jeden soudek, případně lahev vynikajícího piva. Je jasné, že pivo, tvrdý alkohol a víno nepatří mezi unikátní dárky pro muže k narozeninám, nicméně zaujmout dokážou. Jen možná poté budete mít malou výčitku, že nabádáte obdarovaného k alkoholismu.

Fotbal – láska skoro každého chlapa

Najít chlapa, kterému nic neříká fotbal, je nesmírně náročné. Kulatý nesmysl a dvě jedenáctky na hřišti působí na mnohé doslova jako magnet. Vynikajícím dárkem je proto zájezd na zápas Ajaxu Amsterdam, Chelsea, Liverpoolu, Barcelony anebo nějakého jiného evropského fotbalového velkoklubu. Už jenom návštěva stadionu bude zcela jistě skvostnou záležitostí. Některé stánky jsou úchvatné.

Trocha adrenalinu neuškodí

Pokud chcete, klidně darujte vstupenky na Ligu mistrů. Konkrétní člověk si bude moci vybrat zápas podle svých představ. Jinak jsou ale také zajímavé i některé adrenalinové aktivity. Pokud víte, že konkrétní chlap miluje třeba lezení po horách nebo seskoky padákem, pak máte jedinečnou šanci darovat mu neskutečný zážitek, na který nezapomene. Adrenalinem napěchovaných balíčků dnes existuje obrovské množství. Asi nejoblíbenější jsou tandemové seskoky. Zajímavou volbou je ale i bungee jumping.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář