Vánoce jsou skoro tady. A pokud jste, pánové, ještě nezačali s pořizováním dárečků pro své nejmilejší, máte nejvyšší čas. Nemáte tušení, po čem asi tak touží? Chybí vám inspirace? Máme hned několik tipů, jaký dáreček jí pod stromečkem rozzáří oči.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Co ženy chtějí najít pod stromečkem? Máme pro vás hned několik tipů!

Šperkem ženu neurazíš

Ať už vybíráte dárek pro přítelkyni, maminku nebo třeba sestru, myslete na to, že žádnou ženu neurazíte ničím, co se třpytí. Nemusíte hned utíkat do zlatnictví a utrácet nehorentní sumy za zlaté šperky. Ženě uděláte radost i vkusně zvolenou bižuterií.

Nejdůležitější je odhadnout její styl. Zkuste se podívat na šperky, které nosí a vyberte jí šperk, který by s ostatními ladil. Dává přednost blyštivým kamínkům, přírodním materiálů, stříbru nebo zlatu? Nemusíte se bát, když se nakonec do jejího vkusu netrefíte. Už samotná snaha se bude cenit!

Zážitek k nezaplacení

Pokud si přeci jen netroufnete na výběr šperku, vsaďte na zážitky. Zážitkové dárky jsou stále oblíbenější a na výběr tedy máte z široké škály zážitků. Dárkový poukaz na masáž, pobyt v lázních, luxusní manikúru nebo třeba nějaký výlet udělá radost každému. Pokud navíc takový zážitek vyberete s ohledem na její koníčky, rozhodně nešlápnete vedle.

Když přeci jen potřebujete poradit

Pokud si nevíte s výběrem dárku rady a přeci jen uvítáte jakoukoliv radu, zavítejte na www.vanocni-darky.cz. Najdete tam dárkový katalog, kde jednoduše zadáte, pro koho nebo jaký dárek sháníte. Případně můžete výběr upřesnit částkou, kterou chcete utratit, a z katalogu vyjede výběr tipů na dárky právě pro vaši milou.

S výběrem dárečku vám přejeme šťastnou ruku!

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář