Jako každý rok i letos většina pobíhá po obchodních centrech, nakupuje, uklízí a peče cukroví. Předvánoční období má svá pro i proti. Vánoční dekorace, koledy, trhy a stánky s různým zbožím jasně dávají najevo, že Vánoce se kvapem blíží.

avatar

Kamil Kovář
Každý den ve světě technologií a internetu

Fotografie převzata z fotbaltour.cz

Jako každý rok i letos většina pobíhá po obchodních centrech, nakupuje, uklízí a peče cukroví. Předvánoční období má svá pro i proti. Vánoční dekorace, koledy, trhy a stánky s různým zbožím jasně dávají najevo, že Vánoce se kvapem blíží. Je to období docela chaotické, protože se dohání pracovní resty, do toho příprava a především plná hlava starostí, co komu pořídit za dárek.

Pozvánka do říše snů

Patříte-li mezi fotbalové fanoušky, máme pro vás skvělý tip na Vánoční dárek a odreagování se. Podívejte se na zápas Barcelony naživo a inspirujte se sportovní atmosférou. Vidět ty nejlepší fotbalisty světa a prožít neopakovatelný zážitek nemusíte však pouze v živém vysílání. Seberte trochu odvahy a jeďte vstříc dobrodružství. Mimo zápasu poznáte město, prohlédnete si stadión, využívat budete služeb delegáta a spát v luxusním hotelu. Ani hlady trpět nebudete, protože vstupenka zahrnuje večeři v restauraci. Rozhodně se připravte na opravdový zážitek.

Zájezd Real Madrid – originální dárek k Vánocům

Proč se zbytečně stresovat, když můžete koupit zájezd na Real Madrid a máte vystaráno. Nějaký předvánoční stres vás nemusí trápit. Zakoupení vstupenky lze využít také jako originální dárek a vyrazit můžete ve dvou nebo klidně celá parta. Možná si vyberete úplně jiný zájezd v souvislosti s tím, kterou fotbalovou hvězdu byste rádi osobně podpořili svým křikem. Kdo ví, třeba se vám podaří udělat i nezapomenutelné snímky.

Manchester United – světový gigant

Nabízíme vstupenky na Manchester United považovaný za světový gigant a většinou fanoušků označován za nejlepší klub světa. Založen byl v roce 1878 pod názvem Newton Heath LYR F.C. Teprve roku 1902 bylo klubové jméno pozměněno na Manchester United. Vyrazit můžete ještě teď v prosinci nebo pak v novém roce. Pokud to letos již nestihnete, můžete se na skvělý zážitek těšit v příštím roce.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář