Nový rok je tady, a proto je nejvyšší čas vyřešit letošní dovolenou. Pokud stále nevíte, kam v tomto roce vyrazit, máme pro Vás tip na jedno skutečně zajímavé místo. Kde že to je?

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Hotely na ostrově Rhodos

Hledáte-li tip na letošní dovolenou, co takhle Řecko? A buďme ještě konkrétnější – co vyrazit na ostrov Rhodos? Pokud totiž hledáte turistickou destinaci s nádhernou přírodou, romantickou i mytologickou atmosférou, možným sportovním vyžitím a rovněž se spoustou historických památek, jen těžko naleznete vhodnější místo.

Rhodos je přitom jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů se stabilním klimatem. Ne nadarmo se také nazývá ostrovem slunce, neboť je zde skutečně překrásné počasí. Rhodos Vás zkrátka nezklame v žádném ohledu a navíc přináší pobyt v mnoha různých oblastech. Úžasné hlavní město Rhodos, které má 60 tisíc obyvatel, je totiž jednou, nikoli jedinou možnou destinací.

Rhodos – hotely s pestrou nabídkou služeb

Na ostrově Rhodos hotely poskytují všestrannou nabídku, takže si bezpochyby vyberete. Dovolená Rhodos 2013 totiž nabízí pobyty v různých objektech s All Inclusive stravováním a klidnou relaxací. Tak například k těm jednodušším patří hotel Meropi, který je postaven na klidném okraji letoviska Faliraki. Právě zde ovšem naleznete nejen klid a pohodu, ale pouhých pět minut odsud leží známá nudistická pláž. Hotel Meropi u Faliraki na Rhodosu tedy přináší pestré spektrum zážitků.

Pokud Vám jde o prvotřídní, pětihvězdičkový hotel s privátním bazénem, i to Vám ostrov Rhodos může bez problémů nabídnout (např. Atrium Palace u zálivu Kalathos). Luxusní pobyt se tak může stát další z ozdob vašich prázdnin v letošním roce. Jestliže navíc hledáte tip na dovolenou pro páry bez dětí, i v tomto případě je Vaše přání splněno. Lze totiž nalézt hotely zajišťující ubytování jen pro dospělé osoby, což je kupříkladu možné v Aquagrand Exclusive Deluxe Resort u vesničky Lindos.

Dovolená Rhodos 2013 je tedy skutečným rájem jak pro celou rodinu, tak pro bezdětné páry třeba na svatební cestě.  Ostrov je navíc ideální destinací pro surfaře, a to zejména jeho západní část. Zde jsou totiž perfektní větrné podmínky jako např. u letoviska Ixia. Ostrov Rhodos proto uspokojí naprosto všechny zájemce i o nevšední zážitky.

Greece-tours.cz – specialista na Řecko

Pokud se Vám zdá náš tip zajímavý, navštivte Greece-tours.cz. Jsme specialisty na Řecko a zajistíme Vám špičkovou dopravu i ubytování za zajímavé ceny, a to v nejrůznějších letoviscích a hotelech. Rhodos je sice na tomto místě naším tipem, ale pochopitelně se s námi můžete vydat také do mnoha dalších destinací. Romantická atmosféra, nádherné pláže i příroda, dech dějin a úžasné počasí – Rhodos i další místa v Řecku zkrátka splní všechna Vaše přání!

Greece Tours

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář