Co dokáže udělat skutečnou radost a obdarované osobě ukázat, že jste si s dárkem dali záležet? Jednoznačně pečlivě vybraná a kvalitní belgická čokoláda, která s prvním ochutnáním vyčaruje úsměv na rtech a uspokojí všechny milovníky sladkého.

avatar

Vilém Bartošák
Rodina a přátelství, za to stojí bojovat

Štěstí schované v čokoládě

Čokoláda patří bez nadsázky k nejoblíbenějším dobrotám na světě a není se čemu divit. Její konzumace pomáhá odplavovat stres z našeho těla a zvyšuje prokazatelně radost. Mnoho lékařských studií dokonce doporučuje si každý den udělat chvilku s menším množstvím této dobroty, což je v případě kvalitní čokolády dost složité. To potvrdí každý se slabostí pro belgické pralinky s různými náplněmi, které mají magickou schopnost pohladit na duši. To z nich dělá ideálního kandidáta na dárek pro jakoukoliv příležitost. Pokud hledáte něco výjimečného, nepřehlédněte pravé belgické pralinky od značky EMOTI. Ta uctívá tradici proslulých belgických výrobců čokolády, zakládá si na bezchybné chuti a hlavně nabízí celou řadu zajímavých pralinek a čokolád, ze které jsme vybrali ty nejzajímavější novinky.

Pro opravdové milovníky čokolády

Nádherný vzhled pralinek z prémiové kolekce La Flambée zaujme na první pohled, a to ještě ani netušíte, jak skvěle chutnají. Po rozvázání zlaté mašle a otevření luxusní krabičky na vás čekají ty nejkvalitnější hořké, mléčné a bílé čokolády. Originální náplně slibují velké zážitky. Co třeba pralinky s kávovým moussem a meruňkovým džemem? Nebo ty s karamelovou náplní, vrstvou bílé čokolády a křupavými karamelovými a mandlovými kousky? V kolekci La Flambée na vás čekají celkem 4 různá balení, jedno lákavější než druhé.

Připravené udělat radost

Kromě výše zmíněných pralinek v krabičce jsou velmi vhodným dárkem pro vaše blízké také různá balení belgických pralinek v sáčku s mašlí. Máte u nich navíc větší šanci, že je obdarovaná osoba ihned rozbalí a vy budete mít příležitost ochutnat lahodnou čokoládu, například s jemnou lanýžovou náplní, nebo plněné jemným krémem ganache s čerstvou kávou arabica. Samostatně balené pralinky jsou praktické a jako dárek potěší opravdu každého. Pokud však hledáte přeci jen něco speciálního, spolehněte se na dárkové bonboniéry EMOTI s lákavým výběrem pralinek.

Les Caprices

Nechte se unést

Pravé belgické pralinky EMOTI nejvyšší kvality jsou potěšením a v neposlední řadě milým překvapením pro každého, kdo je bude mít možnost ochutnat. V nabídce obchodu najdete také lanýže, čokolády s vysokým obsahem kakaa a opravdu krásná balení, díky kterým pro vás bude vybírání dárku opravdu jednoduché.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář