Se správnými přáteli je královská zábava i s tranzistorovým rádiem a levnou samohonkou na předměstí. Nic proti, ale když zavřeme oči, jsou tady místa, která hrají úplně jinou ligu.

avatar

Milan Svašek
Ženy, fitness, film a tvrdá dřina. Nepíšu, co nežiju.

Žádné levné kluby na předměstí

Cestovatelské tipy na našem webu občas poskytujeme, neboť cestování k životu patří, zvláště v dnešní době, kdy je vše bližší a levnější. A ačkoliv platí, že drahé nerovná se zákonitě dobré, některá krajně nedostupná místa jsou zkrátka okouzlující. Níže uvedené noční kluby po celém světě jsou proslulé jedním – jsou drahé. Ale nemysleme pouze na to, že drink vás zde může vyjít na celý měsíční plat a jedna pořádná party má cenu mírně ojetého Lamborghini, které stejně nikdo nemáme. Ne všechny uvedené podniky vás stáhnou z kůže, pokud nebudete chtít, ale při vstupu na vás dýchne atmosféra místa, která je na hony vzdálená vašemu oblíbenému klubu tam u vás. A stejně jako milovníci přírody okukují fotky z delty Amazonky, ale ve volné chvíli byli nejdál ve Švýcarských Alpách, můžou i milovníci neonového osvětlení, předražených drinků a vlnících se lidí tělo na tělo obdivovat krásy toho nejlepšího.

Club Aquarium – Velká Británie


zdroj: clubaquarium.co.uk

Pravděpodobně nejdražší noční klub v Anglii, v samém centru Londýna, což hovoří za vše, neboť Londýnské nájmy nejsou zrovna lidové. Ale nenechte se zmást rozporuplnými recenzemi na klub, protože jaksi někdo nepřekousne, že perfektní taneční pódium a vířivka od světoznámé firmy Jacuzzi něco stála. A pokud vás neokouzluje unikátní design v duchu 70tých a 80tých let, možnost popíjet drinky rovnou v bazénu jistě ano.

Pangea Club – Singapur


zdroj: pangea-club.com

Singapur je už tak extrémně exotické místo, kam se jen tak někdo nepodívá. Ale zdejší luxusem překypující klub v oblasti kasina Marina Bay Sands je ještě vyšší meta. Ačkoliv vznikl teprve v roce 2011, okamžitě si získal světový ohlas místa, kam určitě chcete, ale nikdy se nepodíváte. Čest výjimkám. Mimochodem luxusní kluby Pangera najdete i v dalších metropolích světa, a mezi návštěvníky patří ty největší světové celebrity, jako je Jack Nicholson nebo Madonna. A to je jen zlomek ultraslavných jmen.

LIV Club – Florida


zdroj: livnightclub.com

Může být vůbec lepší místo pro noční klub než na pláži Miami? Samotnou rozlohou zabírá víc jak třicet tisíc čtverečních metrů a je zde úplně vše. Včetně vlastního salónku, kde si můžete v soukromí vypít svou láhev šampaňského. Až na to, že vás to bude stát v přepočtu asi dva milióny korun. Ale být o samotě na takovém místě může být dosti na škodu, když se zde scházejí všichni pracháči a celebrity, kterých je na Floridě požehnaně.

Halikarnas Club – Turecko


zdroj: halikarnas.com.tr

V tureckém přístavu Bodrum si užijete nejen perfektní dovolenou, ale pokud si to můžete dovolit, jakože by to nemusel být problém, i noční jízdu v nádherném podniku Helikarnas. Ten pojme až tisíc pařících jedinců, ale unikátní je pro svůj interiér kombinující klasické prvky římské architektury. No a samozřejmě moře, do kterého se můžete vydat ve chvíli, kdy vás přemůže popíjení drinků.

XS Club – Las Vegas


zdroj: xslasvegas.com

Můžeme se bavit o klubech pro světovou smetánku a nezavítat do místa největší neřesti? Ne. XS Club je nejdražší noční klub ve Vegas a je to na něm znát na každém rohu. Taneční pódium velké třináct tisíc metrů čtverečních je jaksi detail. Láhev šampaňského nejde pod tisíc dolarů a dress code automaticky počítá s oblekem na míru od luxusních značek. Jestli hledáte něco opravdu high-class, ignorujte kluby výše, tohle je vaše destinace.

Cavalli – Dubaj


zdroj: dubai.cavalliclub.com

Pokud se právě chystáte navštívit klub Cavalli, soudím, že nedávná informace o válce leteckých společností a klesající ceně letenek do Dubaje je vám dost u prdele. Na třech patrech hotelu Fairmont Tower se nachází klub, který navrhl sám přední návrhář Roberto Cavalli. K ozdobení bylo použito na 356 tisíc krystalů od Swarovského a všechno zde je jednoduše řečeno perfektní. Je snem každého dýdžeje rozbalit to právě na takovém místě.

Hakkasan – Las Vegas


zdroj: imgur.com

Pojďme zpátky do Vegas. Výše jsme zmínily kluby, které mají unikátní design, perfektní atmosféru a často lákají na to, že za nekřesťanské částky nasajete tolik snobství, že si budete muset začít hledat nové kamarády. Ale Hakkasan je přesně to místo, kde chcete prožít jednu ideální noc ve víru perfektní hudby a kvalitního pití s lidmi, kteří všichni vypadají nejen skvěle, ale hlavně umějí žít. Tohle místo z vás vysaje do poslední kapky, a tím nemyslím finančně, neboť vás sem rozhodně nepustí s vlastní placatkou rumu pod kabátem. Každopádně přál bych nám všem, ať se na takové míst můžeme podívat.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář