Přemýšlíte, jak si zvednout hladinu adrenalinu a skvěle se pobavit s kamarády? V tom případě je nejvyšší čas, abyste objevili perfektně připravenou lasergame arénu s tím nejmodernějším vybavením!

avatar

Kamil Kovář
Každý den ve světě technologií a internetu

Nelítostný souboj proti nejlepším kámošům? Tak to je lasergame!

Adrenalin, světla a kouř

Ještě rok zpátky jsem absolutně netušil, co je to lasergame (případně lasertag). Respektive věděl jsem, o co jde, ale vždycky jsem si říkal, že se jedná spíše o zábavu pro kluky. Pak mě kamarád společně s partou vytáhl do arény a já pochopil, že lasergame rozhodně není jen pro děti, ba právě naopak! Takové odreagování jsem hodně dlouho nezažil. Pokud by někdo netušil, oč jde, je to jednoduché. Před začátkem hry vyfasujete speciální elektronickou vestou, na kterou je napojena laserová pistole. Během hry se snažíte další hráče střelbou zasáhnout na jeho věstě. Když se trefíte, hráč je na pár sekund vyřazen a utíká se schovat. Není to však tak snadné! Když je proti vám dalších 9 bláznů a vy bojujete v kouři o přežití a pochopitelně i respekt, začne vám bušet srdce jak o závod. Lasery a infrapaprsky budou pro někoho, kdo se zrovna vrátil z Iráku, asi nuda, ale pro dalších 99 % mužů je to opravdu nefalšovaný adrenalin.

Lasergame

Kam na lasergame?

Základem všeho je kvalitní a dostatečně velká aréna. Takovou je MaxLasergame aréna Praha, která nabízí až 40 herních módů, bombové ozvučení, kouře, mola, věže a další vychytávky. To vše na prostoru 420 m2, kam se pohodlně vejde i 16 hráčů. Pokud chcete střelit šéfa do zad, navrhněte, že další teambuilding by mohl probíhat jako lasergame souboj. Po hře vše můžete probrat na baru s kolegy a užívat si eufórii ze skvělého zážitku.

Lasergame

Moje tipy, které se vám v boji budou hodit

Jedním z prakticky nejoblíbenějších herních módů je tzv. deathmatch neboli každý proti každému absolutně bez slitování. Během prvních her jsem prakticky nevěděl, kdo mě trefil a kam běžet. Po několika kolech jsem se však naučil v aréně pohybovat a mám pro vás pár tipů. Určitě nepočítejte s tím, že se po aréně budete jen tak procházet. Musítě běhat, plížit se a schovávat se, jak to jen jde. Aréna nabízí mnoho příležitostí, jak se maskovat a jak se krýt před střelami protihráčů. Konkrétně MaxLasergame aréna Praha přidává velké množství interaktivních doplňků od světelných efektů po kouřovače. Můžete si navíc vytvořit vlastní profil, sledovat statistiky, zlepšovat se a za body získané během hry máte možnost dokupovat lepší vybavení a doplňky, které z vás udělají hodně nebezpečného hráče. Jednoznačně doporučuju na sobě makat a třebaže někdy budete mít chuť vrhnout se do střílení po hlavě, mně se vždy vyplatilo vyčkávat, přemýšlet a taktizovat. Poslední radou je nezapomenout na sportovní obuv a sportovní oblečení. U toho doporučuji černou barvu, není totiž tolik vidět!

Lasergame

Laserová zábava pro všechny

Zcela upřímně v dnešní době neexistuje moc možností, jak si užít adrenalin za pár korun a jak se pobavit s větší partou přátel. Jednou ze skvělých možností je však lasergame a vy se o tom můžete velmi snadno přesvědčit. Posbírejte kámoše a zamiřte si to přímo do arény. Jen tam se ukáže, kdo z vás je nejlepší!

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář