Nemáte kam umístit televizi? Nebo vám vaše obývací stěna neladí k novému nábytku? Tak se poohlédněte po nové na místě, kde za ni nedáte celou roční výplatu – my vám poradíme, kde hledat.

avatar

Vilém Bartošák
Rodina a přátelství, za to stojí bojovat

Udělejte si doma „fajnový“ pokoj

Nejdříve si položte jednoduchou základní otázku. Když si pozvete domů nějakou návštěvu, ve které místnosti stráví nejvíce času? Pokud nebydlíte v jeskyni, pak vaše odpověď bude znít „v obýváku“. A právě proto je potřeba tento pokoj udržovat v reprezentativním stylu. To, že vám dveře od šatní skříně vvisí na posledním patentu, nebo že postel máte z minulého tisíciletí, se nikdo jen tak nedozví, ale pokud váš obývací pokoj vypadá, jak kdyby v něm vybuchla atomovka, měl byste s tím něco udělat. Navíc si to přiznejte! Na fotbal se lépe kouká v pěkném pokoji. Hlavní součástí každého moderního bydlení jsou obývací stěny, která nejen dobře vypadají, ale jsou také praktické.

Praktičnost obývací stěny

Kromě krásného designu je typickým rysem moderní obývací stěny její praktičnost, kterou muži ocení především. Je v ní spousta úložného prostoru na vše, co chcete mít u sebe. Pochopitelně bez ohledu na to, jestli je to vaše sbírka Bondovek, nebo výstava suvenýrů z cest po světě. Do takové stěny sedne vaše televize jako „zadek na hrnec“ a nebude zbytečně zabírat další místo. Styl obývací stěny o vás můžeš navíc leccos prozradit. Potrpíte si na tradice? Tak co takhle masiv? Jste romantik? Zkuste světlé dřevo a „chaloupkový“ styl. Drsňákům přijde vhod tmavá a robustní obývací stěna, naopak ti, co raději luxus a moderní studený styl, mohou nakupovat v bílé. S takovou obývací stěnou proměníte bydlení k lepšímu jak mávnutím kouzelného proutku.

Velký výběr, doprava zdarma

Inspiraci a obývací stěny za skvělé ceny najdete na stránkách internetového obchodu T-NÁBYTEK.CZ. Určitě nemusíte mít obavy z toho, že byste nové skříně z obývací stěny někde musel vyzvedávat a tahat na zádech, protože stačí, abyste nakoupil nad 3 000Kč a dopravu budete mít zcela zdarma. Obývací stěny tu najdete za skvělé ceny a často také v akci. Zároveň se nenechte zaskočit velkým výběrem, u kterého by se dalo strávit nejedno odpoledne. V levém sloupci si snadno můžete nastavit filtr podle vámi vybraných kritérií a to barvu a druh dřeva. Od krásného bydlení a ukázkového obýváku vás tak skutečně dělí pouze několik kroků.

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář