Pes! Tím přítelem je míněn váš chlupatý, čtyřnohý a štěkají pes, jehož zdraví můžete podpořit různými přírodními přípravky. Staráte se o něho dostatečně?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Pečujete dostatečně o zdraví vašeho nejlepšího přítele?

Víte, jak na to?

Ačkoliv by se mohlo z názvu článku zdát, že se jedná o eufemismus pro vašeho kamaráda v kalhotách, tentokrát tomu tak není. Většina z vás má doma jistě i jiného přítele, o kterého se musí starat. Ano, jde o psího miláčka, na kterého nyní zaměřte svou pozornost. Ne každý majitel totiž umí správně pečovat o zdraví svého chlupatého kamaráda. Víte, jak na to, aby byl zdravý, měl lesklou srst a celkově zářil spokojeností? Existují různé přírodní vitamíny, které mu zaručí dlouhý a spokojený život – a navíc spokojený pes je i spokojený majitel.

Vitamíny nejsou jen pro nás

I lidé by měli podporovat svou imunitu a zdraví přírodními látkami, tak proč tento „luxus“ nedopřát také vašemu psovi? V mnoha článcích jsou různé doplňky stravy odsouzeny, v lepším případě se o nich vede diskuze. Ale faktem zůstává, proč nedopřát mazlíkovi to nejlepší? Vitamíny pro psy a různé přírodní látky, ze kterých se skládají, jeho zdraví neuškodí, ale naopak utuží jeho zdraví. Jeho srst se bude jenom lesknout, běhat bude jako závodní pes a k tomu bude mít výstavní drápky. Aneb zdraví zářící na sto honů. A pokud chcete mít doma běhají reklamu na zdravou pokožku a srst, zkuste lososový olej pro psy, který je bohatý na omega 6 mastné kyseliny.

Lososový olej

Minerální doplňky pro hafany

Minerální doplňky jsou velmi důležité pro správné fungování organismu vašeho psa. Vhodné je podávat minerály především malým štěňatům či mladým psům a březím či kojícím fenám. Podporují totiž dobrou stavbu kostí, zubů a dalších. Kromě toho podporují také plodnost, takže pokud se chystáte mazlíka připustit, podpořte jeho šance na rodinu těmito prostředky. A pokud se obáváte, že by je nežral, minerály se prodávají i ve formě různých pamlsků. Specialitou jsou potom Schindeleho minerály, které obsahují velké procento minerálů ve formě kamenné moučky.

Schindeleho minerály

Aby měl dobré zažívání

I pejsci mohou mít někdy problémy se zažíváním, ale tady bohužel nepomůže živočišné uhlí jako u lidí. Zde je zapotřebí přírodních látek, které podpoří trávení vašeho psa a to i v případě, že trávící obtíže jsou způsobeny nějakou stresovou situací. Kromě toho tyto přípravky zlepší kvalitu srsti psa, a stejně tak pomohou ke zdravému růstu kostí. A to vše tou pravou přírodní cestou, kterou vám zajistí produkty od firmy cdVet Naturalprodukte.

Aby běhal jako zamlada

Mnoho plemen psů je citlivějších na kloubní onemocnění, a proto byste neměl zapomínat ani na doplňky stravy, kterými tomu můžete v menší míře zabránit. Opět se jedná čistě o přírodní přípravky, které obsahují například výtažky z mořských řas, oleje z ryb či jiné různé doplňky. Jedná se o kvalitní a kompletní kloubní výživu, která má také pozitivní účinek na srst a zdravou pokožku vašeho psa.

Kloubní výživa

Parťák na balení holek

Jak vidíte, zdraví svého psa můžete podpořit mnoha různými způsoby. Navíc, pokud je to váš kamarád na balení holek v parku, musí přeci vypadat k světu, ne? Pro další inspiraci, jak můžete svému psovi vylepšit život, se podívejte na stránky internetového obchodu Můj mazlík.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář