Luxusní interiér, krásné dámy, nepřetržitá profesionální show na pódiu, kvalitní drinky, odvoz do klubu limuzínou, to vše kombinuje rozlučka se svobodou v klubu Goldfingers Praha, nejlépe hodnoceném klubu nabízejícím nepřetržitou profesionální show spojenou s rozlučkami se svobodou, oslavou narozenin a dalších výjimečných událostí.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Jediný klub v Praze, který umožňuje sestavení vlastního balíčku rozlučky se svobodou

Tento klub pořádá rozlučky se svobodou od roku 1995, vybírat tak můžete z nabídky ověřených balíčků, které se těší velké oblibě u tuzemské i zahraniční klientely, například. Případně si můžete vybrat z bohaté nabídky zážitků, viz stránka Rozlučky se svobodou Praha. Kromě show přímo v klubu je u Goldfingers Praha možné objednat si zábavu pořádanou mimo klub.

Přijďte se přesvědčit třeba už tento víkend

O tom, že rozlučka v Goldfingers Praha zasáhne naplno všechny vaše smysly se můžete přesvědčit v galerii, viz https://goldfingers.cz/galerie. Případně se můžete přijít přesvědčit na vlastní smysly, zábava v Goldfingers Praha je dostupná i lidem, kteří se chtějí bavit mimo speciální akce typu rozlučka se svobodou, oslava narozenin apod. Přijít můžete bez předchozí rezervace, v případě zájmu je možné si rezervovat konkrétní stůl, a to přímo na stránkách klubu Goldfingers Praha.

Jste připraveni na nezapomenutelný zážitek spojený s rozlučkou se svobodou? My ano! Těšíme se na viděnou v Goldfingers Praha.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář