Pokud vás už také napadla otázka, kam letos vyrazit na dovolenou, máme pro vás zajímavý tip. Co si v roce 2016 užít luxusní pobyt v Řecku, anebo v některé další populární destinaci?

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Top dovolená 2016: vyrazte za luxusem do Řecka!

Top dovolená na jihu Evropy

I když by se mohlo zdát, že řešit letošní dovolenou již nyní je poněkud předčasné, opak je pravdou. Nikde totiž není psáno, že si pohodlnou relaxaci musíte užít až v průběhu letních měsíců. Jak vyplývá z průzkumů, Češi v roce 2014 nejčastěji vyráželi na Slovensko. To není destinace příliš exotická, na druhou stranu je cenově dostupná. Pokud si ovšem chcete užít skutečně luxusní dovolenou, s největší pravděpodobností budete mířit o něco dále. Vynikajícím řešení se tedy může stát např. Řecko.

Tato jihoevropská země je jednou z nejpopulárnějších destinací, která nabízí nádherné moře, pláže a přírodu, stejně jako řadu památek a nevšední gurmánské zážitky. Zároveň vás zájezd do Řecka v žádném případě nezruinuje. Pokud tedy chcete letošní dovolenou pojmout luxusněji, prohlédněte si nabídku Top dovolených cestovní kanceláře Greece Tours. Co můžete očekávat? Především jedinečnou atmosféru kosmopolitních hotelů a s nimi spojených exkluzivních zážitků!

Nemáte času nazbyt? Objednejte si prodloužený víkend u moře!

Patříte-li mezi hodně zaměstnané muže, víte sami nejlépe, jak složité může být „urvat“ alespoň trochu času na dovolenou. Ani v takovém případě však netřeba zoufat. Stále si totiž můžete zaplatit prodloužené víkendy u moře, tedy vyrazit za odpočinkem pouze na pár dní a pak se opět vrátit ke svým každodenním povinnostem. I takové chvíle mohou být nedocenitelnou relaxací, která vám pomůže načerpat novou energii!

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář