Připadá Vám, že ceny mobilních tarifů jsou přemrštěné? Už nám byly přislíbeny nízké ceny mobilních služeb, na úroveň cen okolních států, které platí mnohem méně. K žádné výrazné změně ale zatím nedošlo.

avatar

Vilém Bartošák
Rodina a přátelství, za to stojí bojovat

Toužíte po levném tarifu? Vaše touhy se mohou splnit

My však nebudeme čekat na ostatní, až se svými cenami půjdou dolů, a raději jsme nastolili nízké ceny za mobilní služby ihned. Pokud Vás nebaví platit svému operátorovi nehorázné peníze za nepříliš kvalitní služby a hledáte nejvýhodnější tarif, pak jsme tu také pro Vás.

Naší vizí jsou spokojení zákazníci, kteří mohou volat do všech sítí za ty nejlepší ceny. Přinášíme Vám levné tarify, mezi kterými si jistě i Vy vyberete takový, který bude naprosto vyhovovat Vašim potřebám.

Přinášíme Vám:

  • Neomezené tarify
  • Tarify pro rodinu
  • Studentské tarify
  • Tarify šité na míru

a mnoho dalších tarifů paušálních i předplacených

Šité přesně pro Vaše potřeby

Každý z našich levných tarifů je vytvořen tak, aby co nejlépe splňoval potřeby konkrétního zákazníka. Je nám totiž naprosto jasné, že student bude mít asi jiné požadavky, než důchodce a ten zase naprosto jiné, než podnikatel. Ať už si zvolíte kterýkoliv tarif, můžete se spolehnout na to, že vždy dostanete velmi příznivé ceny volání, SMS i mobilních dat. Pokud Vás práce, nebo koníčky vedou často do jiných zemí, pak Vás jistě potěší i nízká cena roamingu a volání do zahraničí. Odchozí hovory můžete mít za opravdu nízké ceny a v téměř všech evropských zemích nebudete platit nic za příchozí hovory. Stejně tak SMS do zahraničí můžete posílat velmi výhodně.

Neváhejte se přidat k 3tonu a zjistit, jaké to je, když Vám operátor vychází vstříc a plní Vaše přání. Díky spolehlivému pokrytí po celé ČR si některý z našich tarifů můžete pořídit, ať jste odkudkoliv.

Pokud chcete vědět více, neváhejte se na nás obrátit a zjistit konkrétní nabídku právě pro Vás.

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář