Únikové hry jsou nový a netradiční způsob zábavy, která pořádně prověří logické uvažování a v neposlední řadě skvěle pobaví všechny zúčastněné.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Únikové hry: Tajemství, zábava a úkol dostat se z místnosti do 60 minut

Fenomén, který přináší skvělou zábavu

Že neznáte únikové hry? Tento netradiční způsob zábavy a fenomén, který baví svět, je tady pro každého milovníka různých hádanek. Hlavním úkolem je v časovém limitu 60 minut uniknout ze zamčené místnosti, ve které jsou na pozadí zajímavého příběhu umístěny různé šifry, hlavolamy a hádanky. Když se vám je podaří rozluštit, máte cestu volnou, opouštíte místnost a hra končí. Únikové hry jsou určeny pro malé skupiny hráčů, nejčastěji o 2 až 4 členech. Samotná hra je kouzelná především tím, že je skutečným testem logického uvažování a schopnosti vžít se do role všímavého detektiva. Každá hra se liší příběhem a obtížností.

Kde si zahrát?

Pokud vás představa luštění a zábavného trápení mozkových závitů zaujala, nabídku velmi propracovaných únikových her včetně možnosti snadné rezervace najdete na LOSTROOMS.cz. Zamčené místnosti skrývají mnoho záhad a fascinujících tajemství. Dokážete uniknout z černé místnosti, kde se na zrak nelze spoléhat? Odhalí vám Hôtel Le Marais identitu zavražděného muže? Pomůžete najít advokátovi potřebné dokumenty. V kompletním popisu hry se vždy dozvíte bližší informace. Dostat z místnosti za méně než 60 minut není snadné, ale rozhodně ne nemožné a věřte, že ten pocit skutečně stojí za to. Není to však jediný cíl! Tím hlavním je totiž pobavit se, což jde i bez toho, aby člověk dokázal stihnout otevřít dveře.

Ideální dárek pro zamilované

Únikové hry je nejlepší hrát ve dvojci, což z nich nejen z blížícím se svátkem zamilovaných dělá originální dárek pro zamilované páry. Co takhle překvapit polovičku a zjistit, jak se vám společně spolupracuje a přemýšlí? Potrápíte mozkové závity a zároveň se skvěle zasmějete. Na LOSTROOMS.cz můžete udělat rezervaci a partnerku mile překvapit. Hraní únikové hry je netradiční dárek, na který se obdarovaná nemusí nějak speciálně připravovat.

Adventura ve skutečnosti

Únikové hry si již můžeme zahrát také u nás v České republice. Jejich fascinující tajemství a příběhy umožňují otestovat naše logické uvažování pod tlakem. Otevírání různých zámků, luštění šifer a řešení hlavolamů je až překvapivě zábavné a věřte, že hodinka času uteče mnohem rychleji, než si budete přát. Čas je neúprosný, ale i o tom únikové hry, které na vás čekají, jsou. Přejeme fajn zábavu!

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář