Máte pár dní na návštěvu Prahy a nevíte co podniknout? Nevadí, stačí si rozmyslet, co vás a vaše společníky zajímá a v Praze to určitě najdete.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Za pohybem

Praha disponuje všelijakými podniky, kde vás nenechají jen tak sedět na židli. Pro milovníky vody je tu hned několik možností. Rodiny s dětmi rády navštěvují Aquapalace v Čestlicích, kde v pohodě stráví celý den. Kromě tobogánů a spousty vodních atrakcí jsou zde i restaurace, takže kvůli tomu nemusíte areál opouštět. Páry uvítají druhou část areálu, saunový svět určený hlavně pro společnou relaxaci.

Na procházku

Praha je jako stvořená pro toulky městem. Zejména v okolí Vltavy je toho mnoho k vidění. Národní divadlo či Pražský hrad patří mezi skvosty české historie, formující vzhled celého města. Procházet se můžete i v pražské ZOO mezi exponáty. Díky její rozloze vás procházka zaručeně unaví. Vyrazte za ledními medvědy nebo do údolí slonů.

Ubytování v Praze

Po vyčerpávajícím dni návštěvníkům jistě přijde vhod nějaký hotel přímo v Praze. Hotel Belvedere patří mezi krásné hotely postavené u řeky Vltavy a v blízkosti centra. Užijte si zde klid a pohodu a využívejte vysokorychlostního internetu k tvoření plánů na další den strávený v tomto krásném městě.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář