Máte chuť vydat se na nějaký výlet do přírody? Relaxovat, užít si víkend nicneděláním a procházkami nebo si třeba i trochu zasportovat a protáhnout tělo? Pokud ano, nejspíše se porozhlížíte po nějakém vhodném místě, kde byste mohli svůj plán uskutečnit. Najít dobré zázemí a bydlení pro takovou akci přitom není tak snadné.

avatar

Vilém Bartošák
Rodina a přátelství, za to stojí bojovat

Vydejte se na soukromý nebo firemní výlet

Ubytování na vysoké úrovni

Pokud máte rádi Slovensko a s chutí se podíváte k našim východním sousedům, může být pro vás velice dobrou volbou nejlepší ubytování Žilina.  Zdejší hotel nabízí velmi dobré podmínky a budete se zde cítit příjemně.

Jakou výbavu vám přináší?

  • Dvoulůžkové pokoje vybavené LCD televizorem
  • Možností připojit se k vysokorychlostnímu internetu
  • Apartmány s balkonem
  • Rodinné apartmány

Komfort ubytování je zde skutečně na vysoké úrovni. Ocenit ho ale můžete nejenom vy sami při víkendovém či jiném pobytu. Hodí se i pro celý tým.

Uspořádejte teambuilding

Pokud vedete pracovní kolektiv a plánujete nějaký teambuilding v širším obsazení a přemýšlíte o vhodné lokalitě, kde ho uspořádat, nabízí se kongresový hotel Žilina. Jaké zázemí zde najdete?

  • Dvě klimatizované místnosti přímo určené pro pořádání mítinků a podobných akcí
  • Konferenční sál pro 50 lidí

Potřebujete-li zorganizovat sérii přednášek, odbornou konferenci, kurz nebo školení či výjezdní poradu různých pracovních týmů, jde o ideální prostředí kam se uchýlit.

Běháním si vyčistíte hlavu

Ovšem nejenom prací živ je člověk. Po celodenním školení, přednáškách nebo poradách se vám určitě bude chtít vyrazit do přírody a vyčistit si trochu hlavu. Ostatně proto tu také jste, abyste si s kolegy mohli popovídat trochu jinak než v kanceláři. Můžete si jít třeba společně ven zaběhat. V takovém případě se vám bude hodit běžecká obuv pro muže. Objevíte modely vhodné pro běh po cestě i v upraveném terénu.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář