Hraní her v online kasinu by mělo především zábavou, kdy člověk na chvíli zapomene na starosti všedních dnů. Napětí ze hry je způsob relaxu, který vyhledává mnoho lidí. Sázení by nemělo nikdy být hlavní náplní života, je to záliba, u které si každý stanoví své limity a měl by být schopen je dodržovat.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Hrajte vždy v online kasinu s licencí

Ministerstvo financí vydává licence, které opravňují kasina nabízet své služby, vlastnění této licence je povinné i pro online kasina.

Pokud jste s hraním začínáte nebo se vám jen nechce vyhledávat kasina, která licenci mají, a tudíž jsou pod dohledem Ministerstva financí, mrkněte na web https://kasinaslicenci.cz/. Na webu objevíte nejen seznam kasin s českou licencí, ale také různé bonusy, které může hráč získat.

Nabídka kasin s licencí a prověřenou minulostí je mnoho

Ať už se rozhodnete hrát online automaty, ruletu, blackjack, poker atd., většina kasin láká nové hráče na výhodné bonusy. Bonusy jsou také způsob, jak si udržet stávající návštěvníky online kasina.

Bonus k registraci bez vkladu

Mezi nejoblíbenější bonusy, které nabízí většina kasin, je bonus k registraci. Tyto bonusy nebývají ničím podmíněné, každý hráč je může okamžitě použít ke hře.

Je zřejmé, že takový bonus nebude příliš vysoký, zpravidla se jedná je o několik stovek korun. Tento bonus je některými kasiny nabízen i již registrovaným hráčů, o všem tato nabídka je hodně individuální.

Bonus k registraci s vkladem

Pokud se zaregistrujete a učiníte vklad, je ve většině online kasin tato částka znásobena. Každý bonus ke vkladu má speciální podmínky, drtivá většina z nich je podmíněna počtem protočení částky bonusu.

Podobně jako u bonusu bez vkladu, i tuto částku kasina nabízejí již registrovaným hráčům.

Cashback bonus

Některá kasina jako „cenu útěchy“ vrací část prohraných penět věrným hráčům. Tento bonus je nově registrovaným nabízený jen výjimečně.

Ostatní bonusy, výhody sázení v českých kasinech s licencí a podrobnosti najdete na https://kasinaslicenci.cz/.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář