Ženy šperky milují. Některé pro ně ale znamenají víc než jiné. Tak je tomu především v případě zásnubního prstýnku. Víte, jak vybrat takový, aby vám 100% řekla ano?

avatar

František Stach
Píšu o vztazích a zajímavostech z celého světa

Žádost o ruku? Zvolte ten správný zásnubní prstýnek a ona odpoví ANO!

Vybírejte zásnubní prsten pečlivě

Zásnubní prsten je pro ženu naprosto zásadní záležitostí, a proto byste si měl opravdu dát záležet při jeho výběru. Ženy se totiž velmi rády chlubí svým kamarádkám, přičemž by určitě bylo fajn vyjít z takovýchto řečí jako nejlepší partner na světě. A takového hodnocení zcela určitě nedosáhnete, pokud hrábnete v klenotnictví po prvním kousku, který uvidíte, popřípadě ho vybere podle cenovky. Jak by měl vypadat ten správný zásnubní prsten?

Zásnubní prsten musí sedět

První, co si musíte uvědomit je, že prstýnky nemají jednotnou velikost. Žádost o ruku nepasující prstýnek OPRAVDU POKAZÍ. Výhodu v tomto případě mají muži, jejichž přítelkyně nosí prstýnky. Jednoduše si stačí počkat, až si je žena sundá a jeden si tak trochu „vypůjčit“ a změřit ho. Popřípadě se můžete zkusit nějak nenápadně zeptat.

Aby zásnubní prstýnek měl třpyt

Pokud si hodláte vzít svou přítelkyni, jistě už ji znáte natolik, abyste věděl, jakému kovu dává přednost, popřípadě jestli na některý z kovů nemá třeba alergii. Nejpopulárnější jsou zásnubní prstýnky ze žlutého a bílého zlata.


Nuria Colour GW zásnubní prsten z bílého a žlutého zlata


Zeus White originální zlatý zásnubní prsten

Velmi oblíbené a cenově dostupnější jsou prsteny z pravého stříbra. Také u nich se člověk může spolehnout na zajímavý design. Stříbro v kombinaci se zirkony působí velmi luxusně a atraktivně.


Serafina White luxusní zásnubní prsten


Ilaria White krásný zásnubní prstýnek

Zásnubní prsten, díky kterému řekno ANO

Krásnému prstýnku jde jen těžko odolat. O zásnubních prstenech obecně platí, že by je měl zdobit drahokam. Jenomže takových existuje opravdu velké množství, takže jak na to? Pokud přítelkyně nenosí prstýnky, abyste si udělal představu o jejím vkusu, zamyslete se nad její povahou. Pro jemnější ženy jsou vhodné prstýnky, které mají menší kamínek zasazený do jednoduchého kroužku.


Angel White zajímavý zásnubní prsten

V úvahu také připadají drobná zdobení. Prstýnek díky zdobení ihned působí působí luxusním a neotřelým dojmem.


Florence W Briliant luxusní zásnubní prsten

Pro dominantní ženy je dobré vybírat mezi prsteny s robustnějšími kamínky. Na prstenu níže je kámen prakticky nepřehlédnutelný a jiskří do očí.


Poseidon W Briliant jedinečný a dokonalý zásnubní prsten

Vsaďte na jistotu, vyberte ten správný zásnubní prsten

Žádost o ruku si ženy pamatují celý život, tak se pokuste, aby na váš velký moment vzpomínala v dobrém. Přeci nechcete poslouchat, jak jste vybral nesprávný prsten. Sázkou na jistotu pro všechny budoucí ženichy je internetový obchod snubni-prsten.cz, kde najdete mnoho zásnubních prstenů. A navíc k nákupu můžete získat různé bonusy od krásné krabičky až po dopravu a rytinu na prsten zdarma. Velmi ochotně vám tu také poradí. Tak co vám brání v tom zakleknout a požádat milovanou o ruku?

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář