Nejnovější příspěvky v této sekci

sebe1

Při procházení se ulicí vás zaujme jistá sorta lidí. Především jsou to ti, kteří sebevědomím naprosto oplývají. Působí, že jim patří svět, a to by zaujalo každého. Pokud se spíše řadíte na druhou stranu barikády a máte pocit, že potřebnou vlastností zrovna neoplýváte, nemusíte klesat na mysli. Sebevědomí je totiž něco, čemu se můžete naučit, a tím pádem i oslnit nejednu ženu. Co je zapotřebí?

Chcete se seznámit? Tipy, jak na to

Nechcete být sami a hledáte možnost seznámení? Jestliže jste po delším vztahu a už přesně nevíte, jak na to, zde je několik tipů.

Máte problémy s erekcí? Víme, co může pomoci

To, že o tom muži moc nemluví, rozhodně neznamená, že by tento problém neexistoval. Naopak. Je poměrně častý. Proto vám přinášíme článek, který se zaměří na problémy s erekcí, a hlavně na to, jakými způsoby se tato zdravotní komplikace dá řešit.

Trápí vás rozměry vašeho penisu? Nestresujte zbytečně!

Mnozí muži často trpí depresemi, které mají své jádro v problému s velikostí jejich pánské chlouby.

Zpestřete svůj sexuální život. Jak?

Pro nás muže je sex velmi důležitou součástí nejenom partnerského vztahu. O tom není pochyb. Jak si ale chvíle v ložnici ještě lépe užít?

SOUTĚŽ: Vyhrajte žhavou erotickou masáž, během které vás budou hýčkat 2 sexy masérky!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s Erotickými masážemi Anděl přinášíme opravdu exkluzivní soutěž, ve které rovnou na dva šťastlivce čekají masáže nabité erotikou a velmi intenzivními zážitky!

Oslavte své narozeniny „nezapomenutelně“ v klubu Goldfingers

Tento noční klub nabízí speciální show pro oslavence, kvalitní alkohol zde teče proudem, stejně jako zábava a „vzrušení“ z nejkrásnějších tanečnic v Praze. Konec oslavám narozenin u „obyčejného“ piva a kousku masa! Přijďte zažít nezapomenutelný večer do Goldfingers

Pořiďte si atypickou matraci na příjemné hrátky

Nic není v životě tak důležité jako dokonalé pohodlí na vlastní posteli. Pokud se chcete cítit odpočinutí, potřebujete si vytvořit v ložnici ty nejlepší podmínky. Základem příjemně strávené noci plné osvěžujícího spánku je nejenom kvalitní postel, ale především matrace.

Seznamování s ženami nefunguje tak, jak jste si vždy mysleli

Balení holek přirozeně zajímá většinu mužů. Proto mezi lidmi koluje spousta “zaručených tipů”. Přijď v dobré náladě, buď sebejistý, dopřávej jí úžasný sex… Tyhle věci fungují. Ale pak jsou tu další, které se řadí mezi naprosté pověry.

Sex s pornoherečkou přímo u vás doma? Vyzkoušejte vzrušující Fleshlight a pochopíte!

Jedná se o vůbec nejvyhledávanější a nejkupovanější mužský masturbátor, ale přesto mnoho mužů stále netuší, jak moc je tato erotická pomůcka skvělá. Jaké prožitky přináší během masturbace a jakou roli může hrát během předehry?

Je erotická masáž nevěra? Moje manželka si myslí, že určitě ne!

Potřebujete se zbavit stresu a užít si trošku erotického vzrušení při pohledu na nahé tělo krásné slečny? Řešením je erotická masáž, kterou toleruje dokonce i moje přísná manželka. Jak masáž probíhá a co přináší?

10amateri

Chcete mít sex pestřejší než koruny stromů na podzim? Bez jakých erotických pomůcek a hraček se amatéři při sexu rozhodně neobejdou? Podívejte se na ty vůbec nejoblíbenější produkty, okořeňte si sex a užívejte si postelové experimenty!

Balící hlášky z celého světa? Jedna trapnější než druhá!

„Promiň, jsi věřící? Protože jsi odpovědí na všechny mé motlitby!“ Tak s přesně takovou hláškou ženu spíše rozesmějete. A jaké jsou další skvosty z celého světa?

5 znaků, že z vás bude starý mládenec

Nikdo nechce zůstat sám, ale některým je tento osud bohužel souzený. Vy ještě máte ale šanci to změnit – podívejte se, jestli náhodou také nevykazujete jeden z těchto symptomů a zarazte to včas.