Nejnovější příspěvky v této sekci

Trápí vás rozměry vašeho penisu? Nestresujte zbytečně!

Mnozí muži často trpí depresemi, které mají své jádro v problému s velikostí jejich pánské chlouby.

Zpestřete svůj sexuální život. Jak?

Pro nás muže je sex velmi důležitou součástí nejenom partnerského vztahu. O tom není pochyb. Jak si ale chvíle v ložnici ještě lépe užít?

SOUTĚŽ: Vyhrajte žhavou erotickou masáž, během které vás budou hýčkat 2 sexy masérky!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s Erotickými masážemi Anděl přinášíme opravdu exkluzivní soutěž, ve které rovnou na dva šťastlivce čekají masáže nabité erotikou a velmi intenzivními zážitky!

Oslavte své narozeniny „nezapomenutelně“ v klubu Goldfingers

Tento noční klub nabízí speciální show pro oslavence, kvalitní alkohol zde teče proudem, stejně jako zábava a „vzrušení“ z nejkrásnějších tanečnic v Praze. Konec oslavám narozenin u „obyčejného“ piva a kousku masa! Přijďte zažít nezapomenutelný večer do Goldfingers

Pořiďte si atypickou matraci na příjemné hrátky

Nic není v životě tak důležité jako dokonalé pohodlí na vlastní posteli. Pokud se chcete cítit odpočinutí, potřebujete si vytvořit v ložnici ty nejlepší podmínky. Základem příjemně strávené noci plné osvěžujícího spánku je nejenom kvalitní postel, ale především matrace.

Seznamování s ženami nefunguje tak, jak jste si vždy mysleli

Balení holek přirozeně zajímá většinu mužů. Proto mezi lidmi koluje spousta “zaručených tipů”. Přijď v dobré náladě, buď sebejistý, dopřávej jí úžasný sex… Tyhle věci fungují. Ale pak jsou tu další, které se řadí mezi naprosté pověry.

Sex s pornoherečkou přímo u vás doma? Vyzkoušejte vzrušující Fleshlight a pochopíte!

Jedná se o vůbec nejvyhledávanější a nejkupovanější mužský masturbátor, ale přesto mnoho mužů stále netuší, jak moc je tato erotická pomůcka skvělá. Jaké prožitky přináší během masturbace a jakou roli může hrát během předehry?

Je erotická masáž nevěra? Moje manželka si myslí, že určitě ne!

Potřebujete se zbavit stresu a užít si trošku erotického vzrušení při pohledu na nahé tělo krásné slečny? Řešením je erotická masáž, kterou toleruje dokonce i moje přísná manželka. Jak masáž probíhá a co přináší?

10amateri

Chcete mít sex pestřejší než koruny stromů na podzim? Bez jakých erotických pomůcek a hraček se amatéři při sexu rozhodně neobejdou? Podívejte se na ty vůbec nejoblíbenější produkty, okořeňte si sex a užívejte si postelové experimenty!

Balící hlášky z celého světa? Jedna trapnější než druhá!

„Promiň, jsi věřící? Protože jsi odpovědí na všechny mé motlitby!“ Tak s přesně takovou hláškou ženu spíše rozesmějete. A jaké jsou další skvosty z celého světa?

5 znaků, že z vás bude starý mládenec

Nikdo nechce zůstat sám, ale některým je tento osud bohužel souzený. Vy ještě máte ale šanci to změnit – podívejte se, jestli náhodou také nevykazujete jeden z těchto symptomů a zarazte to včas.

Monogamie versus polygamie

Je jedno, jestli jste zastánce polygamie nebo monogamie – faktem je, že v dnešní době je to velmi probírané téma. Když si tyhle dva styly života ale srovnáte v základních aspektech, zjistíte, že oba mají jisté výhody i nevýhody. Jen se podívejte sami.

8 věcí, které ženy dělají před sexem, ale nikdy to nepřiznají

Také už vám pije krev, jak ženy vždycky před sexem se slovy „Dej mi prosím minutku,“ zmizí na půl hodiny za dveřmi koupelny? Pokud vás zajímá, co tam dělají, podívejte se na tento článek – potom možná pochopíte, proč je to pro ně tak důležité.

Chybí vám ženská a sex? Známe řešení, díky kterému bude každý den vzrušující!

Najít si v dnešní době věrnou, krásnou a v neposlední řadě sexuchtivou ženu, která by byla k tomu všemu poslušná, se zdá jako nadlidský úkol. Jak tedy uspokojit chutě a sexuální touhy?