Stojíte společně na baru a vy víte, že až tenhle výbuch smíchu utichne, budete se muset vytasit s něčím dalším. Ale co přesně by to mělo být?

avatar

Nicol Magrotová
Jsem třiadvacetiletá diagnostikovaná učitelka

Nebojte se ticha

Takže, už ztichla. Je důležité, abyste k ní během hovoru nebyl od začátku natočen celým trupem. Může se vám totiž lehce stát, že ona zůstane opřena bokem k vám – a to je chyba. Vy chcete, aby se ona otočila první. Takže – stůjte bokem k ní a nechte ticho chvíli viset ve vzduchu. Nepřežeňte to, abyste nevypadal, že si urputně snažíte vzpomenout, co v tom článku bylo dál.

Dokážete víc než jen machrovat?

Svěřte se jí

Ne s tím, že vám umřela babička. Vtipkujte o banalitách. Provinile jí prozraďte, že jste neodolal a něco si koupil. Například máte na sobě nové kalhoty, nebo triko. Anebo jste si dopřál dobrý oběd. Ženě tak vyšlete impuls, že se o sebe staráte a přemýšlíte nad tím, co děláte. Pokud se zeptáte na její názor, naskáčou vám další body navíc. V žádném případě se nechlubte penězi, chcete, aby vás pochválila, ne, aby vás obrala o hodinky. A panáka jí taky zatím nekupujte, ještě není proč.

Nahrajte jí na smeč

Dejte najevo, že jste si všiml, že o sebe pečuje, ale příliš nelichoťte a zrakem nespadněte níž než k bradě. Během toho, co vám bude vysvětlovat svůj vztah k módě, zaměřte pozornost na její náušnice, či vlasy, ale dejte si dobrý pozor, aby vaše oči zůstaly jen tam. Automaticky se otočí k vám. Čím déle budete tomu pohledu odolávat, tím více bude ona chtít, abyste ji zkouknul celou.

Ptejte se

Když už bude mluvit o sobě, vyptávejte se jí dál – co ráda dělá, jestli má plány do budoucna, kam ráda cestuje a tak dále. Během toho, co bude žvatlat (zkuste alespoň část těch informací udržet v paměti, abyste pak mohli pokračovat), zaměřte se na její ústa. Všimne si toho a zneklidní. Vy si zatím mlčky utužíte pozici.

Společné zkušenosti

Tady můžete normálně a sprostě lhát. Nikdo si nepamatuje detaily rozhovoru při prvním setkání, ale pokud jí budete vykládat, že jste lezl v Himalájích, tak hrozí nebezpečí, že se vás na to později zeptá. Takže nepřehánějte. Jestliže se ale zmíní o výletu do Krkonoš, tak tam jste klidně mohl být na vandru. A třeba pětkrát. To je ale náhodička!

Mluvte o známých

Když už budete vyprávět o tom vandru, zmiňte taky kamarády. Bude vědět, že jste společenský. Není ale potřeba o nich mluvit dlouho. Důležitým klíčem jsou tu kamarádky. Pokud budete historky prokládat zmínkami o různých kámoškách, kolegyních a spolužačkách, zachvátí ji panika při pomyšlení, že se ve svém životě stýkáte s tolika samicemi a začne jednat.

Mluvte o kultuře

Zde není radno si vymýšlet, protože by vás ta slečna před vámi mohla překvapit. Kulturní zájmy jsou dost tenký led, takže není příliš vhodné rozmlouvat o společném vkusu. Raději se zmiňte o novém filmu, který jste nedávno viděl, o koncertu, divadelní hře, nebo výstavě, na které jste byl. Chcete docílit, aby ve vás viděla dokonalého vzdělaného boha, ale ne z ní udělat husičku a ze sebe pitomce.

Doporučte, ale nezvěte

Tyto narážky vám můžou snadno pomoci k tomu, aby s vámi chtěla jít na rande. Pokud jí doporučíte návštěvu kina, ale nepozvete ji tam, bude se moc snažit o to, abyste to příště udělal.

Chvalte jí

Kdykoli projeví nějakou znalost, či dokonce smysl pro humor, oceňte to, ale znovu platí – nepochlebujte se! Velice jí polichotí i samotná skutečnost, že posloucháte, co vám říká. Přirovnejte ji k nějaké celebritě, pokud vás žádná nenapadne, tak si vymyslete nějakou důležitou, laskavou a krásnou osobu ze svého života. Třeba paní učitelku, nebo jednu z dětských lásek. Funguje to a lež nikdy neodhalí.

Zanechte kontakt

Když se jí nezeptáte na číslo, bude vám ho chtít dát. Můžete se například během hovoru nenápadně zeptat na příjmení a najít ji na facebooku (nepřidávat), nebo se zmínit, kde budete některý z následujících dní a pozvat ji tam. Tohle funguje, pokud jste ji oslovil v baru, můžete se zmínit, že příští týden se tu budete opět vyskytovat. Sledujte, zda projeví zájem se s vámi opět vidět. Pokud ano, můžete ji požádat o kontakt. Celou dobu musíte předstírat, že dnes v noci chcete jít domů sám a jste unaven. Pokud bude naléhat, abyste šli ještě na jeden drink, můžete si gratulovat, máte ji v hrsti!
Příště o tom, co dělat, když přijde k vám domů!

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář