Každý muž si umí představit ideální ženské tělo, ale když dojde na lámání chleba, je lepší dlouhý vlas, nebo štíhlá nožka? A co když prsa ani zadek nejsou to nejlepší?

avatar

Milan Svašek
Ženy, fitness, film a tvrdá dřina. Nepíšu, co nežiju.

10 nejvíce sexy částí ženského těla podle mužů

Žena nerovná se prsa a zadek

Na dokonalé ženské tělo se můžeme dívat z několika úhlů. Romantik prohlásí, že na světě se momentálně prochází asi 3,6 miliardy unikátních přírodních divů, které jsou krásné v celku i v jednotlivých detailech. Antropolog naopak začne hovořit o výhodách velkých boků, potažmo široké pánve, a masivních bradavkách na monumentálních prsou, které se kývají ve větru. Holt perfektní stroj na rození dětí, kterým jedenáct z deseti feministek rozhodně netouží být. Běžná žena potom vidí asi tak tisíc a jedna nedostatků, počínaje tím, že je (případně má) moc malá/velká. Ale co na to běžný muž, který netouží o ženském těle psát básně a zplodit v jeho nitru minimálně deset harantů? Zcela bez výhrad jsme přitahování k čistě ženským pohlavním znakům, jako jsou samozřejmě kozy, ale ženy nejsou jen prsa na nožičkách. Nedávný výzkum časopisu Cosmopolitan odhalil, že muži o ženském těle smýšlejí v mnohem širší rovině než dudy-minda-prdel. A jaké že tedy jsou ty zájmové oblasti, když je seřadíme vzestupně k těm nejoblíbenějším?

10. Chodidla

Chodidla většinou nejsou první věc, která vás napadne s přívlastkem „sexy“, ale obecně krásné nohy patří k ženě jako kožené sedačky do drahého auta. Ostatně ladné nožky na vysokých podpatcích se vkusně namalovanými nehty donutí otočit se nejednoho muže. Nehledě na to, že odhalené nohy prozrazují často o sebevědomí majitelky více než výstřih k pupíku.

9. Záda

Záda sice nepředstavují takový fetiš jako chodidla, alespoň pro většinu mužů, přesto jsou silně přitažlivou částí ženy. Už jen z důvodu, že přední část trupu je choulostivě tajena, záda dává značná část šatů ostentativně najevo vůkol mužským pohledům. Kompletně odhalená záda, která ke všemu neskrývají jen povislou kůži, působí velmi dráždivě, zvláště v kombinaci se smyslným tetováním na krku, lopatce či nad zadečkem. Ale i vodopád padajících vlasů do půlky zad postaví nejeden stožár.

8. Bříško

Všichni muži milují sportovní ženy a právě ploché bříško je noční můrou pro většinu žen. Na druhou stranu mají naše drahé polovičky na mužské cejchy obdobné nároky. Na bříšku je nejvíce atraktivní jemná kůže a pupík. Dle dalších výzkumů potom vyplynulo, že se nám chlapům líbí lehké náznaky svalů, ale ženský six-pack zase tolik neoceníme, naopak dáváme přednost klasickým ženským křivkám. Což ženy rády slyší!

7. Vlasy

Vlasy jsou jedna z nejvolnějších kategorií, ve které se muži nejsou schopni ani trochu shodnout. Tisíc hlav – tisíc chutí. V konečném důsledku není barva vlasů rozhodující, někomu se líbí blondýny, jinému brunety, dlouhé, krátké či střapaté vlasy. Široce je už jen uznáváno, že značná část mužů bezmezně obdivuje zrzky, ale též jich nemálo nemůže tyto holky vystát kvůli jejich často pihatým obličejům. Každopádně žena obarvená na rudý odstín funguje jak toreador na rozzuřeného býka.

6. Boky

Pro ženy naprosto kritická partie, která se velmi špatně udržuje. Zatímco bříško mohou maskovat velká prsa, boky dávají ženy na odiv neustále. Na druhou stranu, a to své drahé řekněte, shledáváme ženské boky velmi atraktivní, zvláště v kombinaci se štíhlým pasem. Zatímco dívky by nejraději měly doky srovnatelně široké k pasu, nám se líbí jejich rozvlněné pohyby sebevědomě je nosící ženy plující na podpatcích.

5. Úsměv

Krásný a upřímný úsměv je ženská zbraň, která dostává muže do kolen. Zatímco pasivní výbavě (jakkoliv atraktivní) jsme ještě schopní odolávat, ženy, které umí ve správný okamžik vyčarovat úsměv, nás donutí udělat takřka cokoliv. Už jen proto, že smějící se žena v nás vyvolává pocit štěstí. V neposlední řadě máme i okamžitě dojem, že nás miluje. A mužské ego potřebuje být milováno.

4. Rty

Ve spojitosti s úsměvem jsou rty důležitou a de facto první částí, kterou pronikáme do dívčího těla. Proto jsou plné rty výrazně eroticky přitažlivé a příznačně tajemné. Ačkoliv nejeden muž po jejich otevření (a kanonádě slovního průjmu) zatoužil po kulce mezi oči. Zvláště v kombinaci s rudými odstíny magneticky přitahují náš pohled. Na což by měly myslet i ženy, protože rudá rtěnka bezpečně odvrací mužské pohled od zbytku tváře.

Foto 8. zdroj. flickr.com

3. Prsa

Zkuste si představit, že by ženy neměly prsa. Jen tak, nic dalšího by nepostrádaly, kromě těch dvou tukových balónů na hrudníku. Šílené a děsivé. Velká prsa jsou asi nejsilnější ženskou zbraní, která při správném ukotvení (chápej v podprsence) a odhalení, umožňuje ženám přijít na party bez peněženky, ale odcházet naprosto opilé. Škoda jen, že příroda nebyla ke všem stejně štědrá, svět by byl hned o něco lepší místo. Ale pořád zbývá…

2. Zadeček

Ano, pěkně pevný a kulatý zadeček přeskočil prsa asi z prostého důvodu. Bez zásahu příslušných doktorů si ho může pořídit každá. Samozřejmě i s jistou dávkou silné vůle. Záměrně označujeme tuto část zdrobnělinou, protože slovo „zadek“ evokuje něco velkého a masitého, nedej bože rozbředlého, ale i takové zboží má svého kupce. Ačkoliv ten správný je akorát tak na opření se dvěma rukama.

1. Oči

A překvapení na závěr. Ačkoliv my chlapi běžně srovnáváme naše přítelkyně, manželky či jen okolo procházející slečny podle velikosti jejich prsou či zadku, jsou to právě oči, které jsme ohodnotili jako nejdůležitější součást ženy. A to zcela nezávisle na tom, jakého jsou tvaru či zabarvení, zamilovaný pohled krásných očí, dlouhých řas a neřkuli i výrazného líčení, utopí každého muže, i kdyby dotyčná byla v ostatních aspektech průměrná.

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář