Hledáte nějaké oživení pro vaše trochu skomírající milostné soužití? Potom se nechte inspirovat různými místy, kde mají lidé rádi sex.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

18 nejzajímavějších míst, kde chceme mít sex

Sex kde se dá

Když to na někoho přijde, tak prostě není zbytí a musí se na to jít teď hned. Ale co když není při ruce žádné místo, kde byste měli soukromí? Není problém. Zkuste to prostě jinak než „jako vždycky“. Tady je seznam celkem osmnácti míst, kde lidé mívají sex. A když ho tam mají oni, proč byste nemohl taky vy?

1. Parkoviště

Auta jsou obecně velmi oblíbeným místem, pro nějakou tu rychlovku. V autě je ale málo místa, tak proč to nezkusit přímo na parkovišti, které se kloubí ještě se sexem na veřejnosti? Pro začátek je dobré kryté parkoviště v noci, pro větší odvážlivce jsou parkoviště „otevřená“ i ve dne. Dávejte ale pozor na stenání a podobné doprovodné zvuky – na krytých parkovištích se to zatraceně rozléhá.

2. V kabince

Všichni víme, že muži nesnáší nakupování. Tak co to čekání pořádně zpříjemnit? Mnoho lidí už to v kabinkách zkoušelo a nemůžou si to vynachválit. Jen si dávejte pozor, aby vás nikdo nenačapal, protože potom byste třeba už nikdy do svého oblíbeného krámu nemusel vrátit. Takový zákaz je prostě na houby.

3. Veřejné záchodky

Smrdí to tam, většinou jsou pěkně špinavé, a přesto se jedná o jedno z nejčastějších míst, kde si to páry rozdávají. Pokud se i vy rozhodnete pro tuto variantu, vyzkoušejte raději nějaké pozice ve stoje, protože jednak tu není moc místa a jednak byste si odsud mohl odnést nějakou nepříjemnou nemoc.

4. Nemocnice

A je jedno, jestli z pozice personálu na záchodech, v umývárnách nebo šatnách, nebo jako návštěvník na pokoji. Doktoři a sestřičky jsou většinou natolik zaneprázdnění, že sex na pokoji v nemocnici je prý jednou z neoblíbenějších variant, jak mít sex na „veřejnosti“.

5. Na lodi

Teplé dny a horké noci léta k tomu jen vybízejí. Zkuste si zajet s loďkou doprostřed nejbližší vodní plochy, kterou máte po ruce, a rozdejte si to. A pokud spadnete do vody – komu to vadí? I sex ve vodě je dobrým způsobem pro oživení. I když je tu sice menší pravděpodobnost, že vás někdo chytí, dávejte si pozor, protože nad vodou se zvuky rozléhají.

6. Před velkým oknem

Jste exhibicionista? Nebo máte jenom rád publikum? Tak tohle místečko je pro vás jako dělané. Před velkým oknem budete mít krásný výhled nejen vy, ale i lidé, kteří si vás všimnou dole. Hlavně ale nevypadněte!

7. Sex v práci

Skvělý způsob, jak se odreagovat během dlouhého pracovního dne. Hupněte na to – možností je určitě více než dost. Záchody, skladiště, konferenční místnosti, apod. Jen si ověřte, jestli se váš šéf nepohybuje někde poblíž.

8. Kino

Kino je a vždycky bylo oblíbené mezi teenagery. Tak co udělat o jeden krok navíc a chovat se jako dospělý?

9. Na svatbě

Pokud jde vaši vlastní, tak je to samozřejmostí, ale pokud jste jenom jako svědek, připravte se na pořádnou sexuální dávku. Na svatbách je vždycky mnoho lidí a také mnoho alkoholu. A tato kombinace je přímo erotickou rozbuškou.

10. Na balkóně

Pokud nechcete být přistižen, raději tuto možnost vyzkoušejte v noci. Jestli se nebojíte odhalení a pohoršení sousedů, za dne je taky času dost. Záleží jen na vás. Akorát stejně jako s oknem – hlavně nevypadněte.

11. V kostele

Může se to zdát jako znesvěcující, ale mnoho lidí už takto sex opravdu mělo. Ať už přímo v lavici nebo na církevním dvoře. Ti faráři taky asi nebudou úplní světci.

12. Na střeše

Předpokladem samozřejmě je, že máte někde po ruce vhodnou střechu. Abyste se neskutálel dolů, vybírejte si rovné povrchy. Pořádně tu na vás nebude vidět a i tak budete mít zážitek ze sexu na veřejném místě. Dobrá kombinace ne?

13. Na golfovém hřišti

Zásah na jeden odpal. Na golfovém trávníčku to budete mít pěkně pohodlné, tak proč tuto variantu nevyzkoušet?

14. Ve sněhu

Aneb jak se zahřát, když není zbytí. Takové sáňkování nebo bruslení může mezi vámi vytvořit takovou atmosféru, která může vést jen k jedinému. Akorát se snažte, abyste neměl omrzliny.

15. Ve vodě/pod vodou

Pokud máte během dovolené možnost nějaké opuštěné pláže nebo třeba rybníku s čistou vodou, tak proč to nezkusit? Pro ty z vás, kteří umí zadržet na dlouho dech je tu pak sex o level výš – pod vodou.

16. Na hřbitově

Je to úchylné a je to znesvěcující. A přesto se mezi námi najdou tací, kteří to dělají. No, patříte mezi ně?

17. Na hřišti během utkání

Zápas fotbalu nebo třeba volejbalu je nudný? Co si jeho pozorování nějak zpestřit? Pokud máte VIP místa odděleně od ostatních, potom není problém, pokud jste pouze na sedačkách v chumlu ostatních, musíte být hodně diskrétní nebo si jednoduše odskočit na již výše zmíněné toalety.

18. Na motorce za jízdy

Holka si vezme sukeň a žádné kalhotky. Kluk jede na vedlejší silnici a pomalu. Holka si na něho „nasedne“ tak aby byl čelem k němu, a vše obstará. Kluk řídí a dává pozor, dokud vše není hotovo. Potom se dívka posadí opět dozadu. Snadné jako facka, ne? Obdobou je sex za jízdy v autě.

Hurá na to

Tak už víte, na jakém místě to na svého miláčka zkusíte? Na výběr je tu celkem dost míst, která stojí za to vyzkoušet. A hlavně některá je nutno „udělat“ teď, dokud je teplo. Tak na nic nečekejte!

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář