Nechcete být sami a hledáte možnost seznámení? Jestliže jste po delším vztahu a už přesně nevíte, jak na to, zde je několik tipů.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Ten první se týká toho, že seznamování je dnes ve většině případů realizováno online. Toho se držte. Pokud jde o osvědčené internetové seznamky, tak je dobrým tipem třeba ta s názvem Topky.singles. Je velmi populární, což pro vás znamená jediné. Více volných žen a tedy vyšší pravděpodobnost toho, že se vám snadno povede vybrat tu pravou.

Víte, za jakým účelem se chcete seznámit?

O tom je dobré mít jasno ještě před tím, než se seznamováním začnete. A právě tohoto se týká další plus, které má výše zmíněná internetová oblíbená seznamka. Máte totiž možnost vybrat si z různých kategorií seznámení. Co tím chceme říci? Že je možné vybírat jenom ty ženy, které v podstatě chtějí to samé, co vy. Tím eliminujete i případné trapné situace. Jaké kategorie dnes patří mezi oblíbené?

  • Dlouhodobý vztah
  • Jednorázový flirt
  • Kamarádství

Na nic si nehrajte

Je sice lákavé dělat ze sebe někoho jiného, a tím zaujmout mnohem více. Pamatujte však, že většina žen to dříve nebo později prokoukne. I proto, že čtou rady, jak najít toho pravého, mezi kterými jsou uvedeny i signály, jak se dá poznat vaše lež. Proto doporučíme si na nic nehrát a být svůj. Buď se do vás zamiluje do takového, jaký jste, nebo budete hledat jinou. Pořád lepší, než když se budete muset přetvařovat několik měsíců, nebo let. A stejně to nepůjde do nekonečna.

Udělejte první krok

Co tím chceme říci? Nejenom to, že je vhodné se na seznamku zaregistrovat co nejdříve. Jakmile zde najdete potenciální partnerku, nebojte se prvního kroku a navrhněte osobní setkání. Je a bude vždy lepší, než tisíce vyměněných vzkazů skrz seznamku. Navíc žena uvidí, že jste rozhodný a že to myslíte vážně. A jaké je ideální první místo schůzky? Nic nezkazíte kavárnou, nebo společnou večeří.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář