Několik sociálních experimentů se v poslední době zaměřilo na to, zda-li je sporťák doopravdy takový magnet na zlatokopky. Podívejte se sami.

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

Doopravdy potřebují muži ke sbalení holky Lamborghini?

Peníze, auto a sex

Vlastnit nějakou luxusní káru je bez diskuze jedním z nejčastějších snů snad všech mužů ve vesmíru. Podle auta jsou lidé zvyklí soudit. Pohled na vůz, od kterého má dotyčný klíčky, mu tak nějak rovnou přišije určitý sociální status. Ostatně když vidím někoho v eskovém Mercedesu, tak mě tak nějak hned dojde, že nejde o prodavače v Tescu. No a balení ženských není o ničem jiném, než o ukázání vlastního sebevědomí. Když jako žena vidím někoho úspěšného, vím, že by se pravděpodobně dokázal postarat finančně o mně i moje děti, třebaže je v následujících letech rozhodně ještě nechci. Přihraje ale sporťák holku rovnou do postele?

Sociální experimenty

V poslední době se virálně šíří rovnou dvě videa, která si berou na paškál zlatokopky. Když vlastníte sporťák, neznamená počáteční odmítnutí vlastně vůbec nic. Podívejte se sami.


Ferrari, 4 absolutně rozdílní kluci a hodně povedený prank


Nachytání absolutně typické zlatokopky

Je to vážně o autě?

Pokud chcete sbalit ženu obdivující v první řadě stav vašeho konta, tak je auto důležité. To ale neznamená, že s takovou vydržíte či nevydržíte. I ze zlatokopky se může časem vyklubat fajn přítelkyně a dobrá máma! I když nemůžu mluvit za všechny ženy, osobně musím říct, že při seznamování mě nejvíc zaujme sebevědomí. A to, že někomu to sebevědomí dodává BMW, je už úplně o něčem jiném. Důkazem důležitosti vlastního sebevědomí je doufám i následující video, kterým bych zamyšlení nad úvodní otázkou v nadpisu tohoto článku ráda uzavřela.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář