Ani orál nemusí být rutinou – zkuste si tuto sexuální praktiku trochu vylepšit.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

I orální sex má své pozice - víte jaké?

Orální potěšení

Když se řekne orální sex, každý si představí šedesát devítku a tím to hasne. Ona jemu on jí – to přeci nejde nějak okořenit, nebo ano? Ale ano, i během orálního sexu se dá vymyslet mnoho různých provedení, které si většinou nejvíce pohrávají s vizualizací a výhledem na to, jak ten druhý dole „pracuje“. Není nutné, aby se z orálního potěšení stala rutina. Základem většího prostoru pro manévrování je používání rukou a teď tedy ty slibované polohy a vylepšení.

1. Zvyšte si smysly

Někdy je fajn nechat činy mluvit samy za sebe, ale v tomto případě tomu tak není. Pro ženy jde tento prožitek zvýšit tím, že jí zavážete oči. Tím se zvýší její citlivost a vnímání každého doteku bude mnohem intenzivnější než doposud. A naopak muži si mohou libido nabudit tím, že zatímco jim partnerka bude dělat dobře, tak ji mohou plácat pořádně po zadečku nebo ji mírně tahat za vlasy. I tím dostane orální sex jiný rozměr.

2. Pozice hlavou dolů

Celkem často je tahle pozice ukazovaná v pornu, ale využít jde určitě i během normálního společného večera. Pointou zde je, že dívka leží na kraji postele, přičemž hlavu přesahuje, takže jí v podstatě visí dolů. Celým tělem je zároveň u kraje postele, takže muž, když jí penis zasunuje do úst, může sahat na její ňadra popřípadě jí dráždit klitoris. Pro ohebnější muže je tu i varianta vzájemného uspokojování. Jen dávejte pozor, abyste nářadíčko nezasouval moc daleko a žena z toho neměla akorát tak dávicí reflex.

3. Zadeček nade vše

Tato poloha je podobná 69, ale je zde větší přístup k dívčině zadečku. Dívka se spustí na všechny čtyři jako pes, obličejem k vašemu rozkroku, zadkem k vašemu obličeji. Když vám potom dělá dobře, klesá jí jenom hlava, zatímco zadeček má nad úrovní. Pokud si pod hlavu dáte nějaký polštář, tak máte krásný přístup nejen k její lasturce, ale zároveň tak k zadečku a prostoru mezi těmito dvěma otvory. Máte ruce, máte jazyk – vyhrajte si.

4. Nezapomínejte ani na varlata a konečník

I u mužů je více možností, kam šáhnout, čehož by se mělo využívat. Pro přístup ke všemu je nejlepší, když se muž postaví na kraj postele a dívka si klekne buď na posteli, pokud je lůžko nižší, v opačném případě na zem. Muž musí více roztáhnout nohy a tím dívce nabídne přístup jak k penisu, tak k varlatům a konečníku. Díky přístupu ke všem bodům se jistě dočkáte velkého orgasmu.

Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost

Samozřejmě, že fantazii se meze nekladou, tudíž pozice si můžete vymyslet i vy sami, podle toho co vás více zajímá. Záleží jen na vás, jestli při orálním sexu rádi dívce opětujete její laskavost, nebo ji přitom poplácáváte po zadečku nebo byste raději měl přístup k jejím prsům. To už záleží jen na vás.

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář