Ne, že by nevěrné ženy byly na každém kroku, ale zase tak málo jich v populaci není. Jste si jistý, že ta vaše je vám věrná? Víte, jak to poznáte?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Jak poznáte, že doma máte nevěrnici obecnou?

Nevěrnice obecná

Nevěra by neměla procházet nikomu. Zrazovat důvěru, kterou vám druhý svěřil, prostě není fér za naprosto jakýchkoli okolností. Pokud člověk ve vztahu není šťastný, tak by měl odejít a netrápit toho druhého ještě něčím takovým, jako hledat si náhradu za jeho zády. Bohužel ale tací jedinci stále ještě jsou, takže pokud máte podezření, že vaše partnerka by vám mohla být nevěrná, vzpomeňte si na pořekadlo „Důvěřuj, ale prověřuj.“ – a pokud vykazuje vaše partnerka některý z těchto bodů, měli byste to sakra prověřit.

1. Nechce si povídat

Ženy jsou obecně profláknuté tím, že si neustále chtějí povídat. O tom, jaký měly den, jak bylo v práci, co si myslí, apod. Jakmile tohle u vás bylo taky zavedené a nyní je ticho po pěšině, neměl byste si oddechnout, že konečně vidíte zprávy v kuse, ale naopak zpozornět. Je sice možné, že je partnerka jenom unavená z práce, nebo se odpoledne vypovídala s kamarádkami, ale také je klidně možné, že už to vyprávěla někomu jinému. Jinému muži, který ji rád poslouchal.

2. Ve vaší přítomnosti je telefon tabu

Normálně byla neustále na facebooku, telefonu a 10x denně si kontrolovala email, ale nyní nechává mobil ležet ve vedlejší místnosti, jako kdyby ji to nezajímalo. Všechno si ale hlídá, aby to bylo z vašeho dosahu. Tak tady něco nehraje. Pokud se neblíží vaše narozeniny nebo velké výročí, na které by mohla chystat nějaké překvapení, zkuste si ověřit, jestli před vámi neschovává korespondenci s nějakým dobrým „kamarádem“. Protože z kamaráda se rychle může stát něco víc.

3. Drasticky se mění

Zhubla dvacet kilo, její šatník najednou září barvami, skoro každý týden chodí ke kadeřníkovi a na manikúru a pedikúru. Ženy se velmi často na nový vztah chystají i celkovou změnou svého vzhledu. Chtějí najednou být pro toho druhého hezké, chtějí se líbit. Takže jakmile vaše partnerka dojde do tohoto bodu, začněte být nervózní.

4. Žádné nebo příliš podrobné podrobnosti

Čím dál častěji chodí večer někam s kamarádkami a vrací se pozdě nad ránem nebo taky vůbec. Noční tahy a holčičí porady nejsou o ničem jiném, než o šťavnatých drbech. Takže pokud, když se vrátí domů, vám nemá co říci o vašich sousedech nebo vašem šéfovi, něco je špatně. Na druhou stranu je také podivné, pokud vám povídá každý sebemenší detail o svém večeru – co kdo řekl, co kdo udělal, jaká byla obloha, apod. Mohlo by se totiž jednat o dopředu vymyšlený monolog.

Ani sex ne-e

Ženy, pokud jsou nevěrné, si na svoje chování dávají hodně velký pozor, ale tím se naopak mohou prozradit. Základním poznatkem je také její nechuť do sexu, který si může užívat jinde. Ale neviďte zase nevěru za každou bolestí hlavy.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář