Zapomeňte na květiny, plyšáky a sladkosti – pokud se pohádáte, chce to pořádný usmiřovací sex, který dá zase všechno do pořádku. Víte ale jak na něj?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Jak správně na usmiřovací sex?

Vášnivé hádky

Hádky ve vztahu nejsou sice ničím příjemným, ale na druhou stranu se jedná o nutný jev. To, že spolu občas nesouhlasíte, je naprosto normální – přeci jen se říká, že láska bez hádek je jako páv bez peří. K sporům se navíc dá přistupovat i s jistým očekáváním příjemného usmiřování, často formou sexu. Když se partneři hádají, emoce lítají kolem a od vzteku je jen krůček k vášni. Proto se říká, že sex na usmířenou nebo na rozloučenou při rozchodu, je jedním z nejlepších. Pokud ho ale chcete vyzkoušet i vy, měl byste vědět, jak správně postupovat, abyste si místo pomilování nevysloužil další facku.

Nezkoušejte to vždycky

Sex na usmířenou je tím nejjednodušším způsobem, jak napjaté vztahy zase uklidnit. Je ovšem ale nutné rozeznat, kdy se k tomuto příjemného řešení schyluje a kdy naopak nepokoušet štěstí. Usmiřovacího sexu se dočkáte spíše v případě, že se jedná o hádku kvůli nějaké hlouposti. Dohadujete-li se o tom, jestli nechávat záchodové prkýnko nahoře nebo dole, postel je skoro jistým výsledkem této debaty, pokud se ale hádáte ohledně toho, jestli budete mít dítě nebo ne či nevěře, nepokoušejte se na partnerku sahat. Určitě bude kousat. Musíte prostě poznat, jestli jste na stejné vlně, nebo ne.

Vlítněte na to

Ženy mají rády, když po nich muž najednou vyjede s tím, že je vášnivě přitiskne ke stěně a serve z nich šaty. Tomu se říká vášeň a touha a to ony mají rády – pocit, že po nich šílíte a chcete je hned teď a tady. Pokud stojíte o pořádný usmiřovací sex, nepokoušejte se dělat nenápadné posunky, alá hlazení po stehnech nebo letmé doteky po tváři. Hádky jsou vzrušující, bouřlivé a stejně takový by měl být i následující sex. I v případě, že vás žena nejdříve odstrčí, nevzdávejte to. Pokud přemůžete její hněv, velmi rychle se z něho stane tělesná žádostivost. Ale dávejte pozor, abyste to zase nepřehnal a další den na vás neťukala policie s papírem o sexuálním napadení.

Na nic nečekejte

Ženy si velmi dlouho pamatují, což představuje pro muže velký problém. To znamená, že když jim budete nosit květiny a dárečky, abyste si získal zpátky jejich náklonnost, celé to bude velmi dlouho trvat. Jakmile totiž za ženou budete tímto způsobem chodit, neustále jí tím budete dávat najevo, že má navrch. Což, pokud ji třeba podvede, rozhodně má, ale pokud se hádáte o blbostech, navrch nemá nikdo. Neváhejte a neodkládejte řešení hádek. Buď se tedy omluvte (stačí říct, že se prostě nechcete hádat), nebo na to vlítněte. Neoddalujte to ale, protože pokud chcete sex, později už to rozhodně nebude stát za to. V takovém případě pak už půjde o normální a ne usmiřovací sex. Bouřlivost totiž už bude tatam.

Hádky a jejich řešení

Sex na usmířenou je jedním z nejlepších proto, že ho nikdo nečeká a navíc je nabitý vášní, protože máte ještě oba rozbouřenou krev po předchozím dohadování. Hádky se díky orgasmu v podstatě samy ukončí a vsaďte se, že potom, co budete ležet unavení v posteli, už ani nebudete vědět, proč jste se na sebe vlastně zlobili.

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář