Koupit si pár sexy hraček, vyzkoušet sex na netradičním místě,… To je klasika, co takhle něco nového na pozvednutí vašeho sexuálního života?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Jak vylepšit váš sexuální život v manželství?

Sex a manželství

Sexuální jiskření se většinou po nějaké době ze vztahu vytratí, a to hlavně poté co trochu zevšední. Jsou sice i tací, kteří po sobě touží od rána do noci, ať jsou spolu rok nebo dvacet, ale v manželství se to stává méně častěji. Děti, práce, hypotéka, starost o domácnost – to všechno jsou tlumiče vášně, které ono sexuální toužení, se kterým jste si u oltáře říkali ano, rozhodně snižují. Tak jak znovu nakopnout vášeň? Zde je několik rad, jak můžete zvýšit svoje libido.

Zahrajte si na spisovatele

Může to znít hloupě, navíc, kde taky na to vzít čas, že? Ale opravdu si na to tu půlhodinku vyšetřete a zkuste si vzájemně napsat erotickou povídku. Základní chybou ve vztahu je nedostatečná komunikace a právě tímto způsobem ji můžete zkusit vyřešit. Otiskněte do povídky všechny svoje erotické představy a popište, jak byste si to vzájemně představovali. Někdy si totiž ženy i muži myslí, že je to samozřejmost, ale poté se ukáže, že ten druhý o jejich tužbách neměl ani tušení. Tak neváhejte, minimálně za pokus nic nedáte.

Hračky na pravém místě

To, že si pro oživení svého sexu koupíte několik sexy hraček, je vcelku běžným nápadem na okořenění. Co ale takhle tento nápad trochu rozvinout? Zkuste nějakou z těchto erotických pomůcek nechat například v koupelně těsně předtím, než se půjde mýt drahá polovička. Tento scénář se potom může vydat dvěma směry. Buď dojde na sex s prozřetelně připravenou hračkou, nebo nedojde na sex, ale alespoň na sexy představy. To, že manžel/manželka byl s danou hračkou sám, totiž nabudí představivost toho druhého. A i to nakonec může skončit divokým sexem.

Zavzpomínejte si na staré časy

Po dlouhém manželství spolu jistě máte bohatou sexuální zkušenost. Což znamená, že si jistě pamatujete na některý večer, který byl obzvlášť lepší, než ty předchozí. A není nic snadnějšího, než ho vytáhnout ze vzpomínek a zažít ho znovu v reálu. Ženy se například mohou vyzývavě namalovat, natáhnout podvazky a korzet a počkat na manžela takto sexy vymóděné v ložnici. Pro muže je tu varianta mnohem méně vyzývavější. Jednoduše zopakujte nějaký krásný večer, který už tu byl a to takovým způsobem, aby vaší ženě došlo, že narážíte na tu krásnou noc před deseti lety, která tak hezky skončila v posteli.

Vyzkoušejte sexy komentáře

Říká se, že muži neustále myslí jenom na sex. Dobře a pivo. Podle některých statistik by to mělo být až šedesátkrát za den, ale co si budeme povídat, jistě je to individuální. Navíc ženy za těmito počty nejsou zase tak pozadu, ani ony si nedokážou během dne odpustit nějaké ty sexy myšlenky. Takže co takhle zkusit záměrnou stimulaci těchto představ? Než vaše drahá polovička odejde ráno do práce, pošeptejte jí do ouška něco prosyceného erotikou. Například, že hned, jak se vrátíte domů, tak se na ni vrhnete. Popište jí, co jí budete dělat a jak to budete dělat. Myšlenek na sex se potom za celý den nezbaví.

Dvojité vítězství – obchoďáky

Muži neradi chodí nakupovat. Teď pomineme nakupování oblečení a bot a podobných věcí – momentálně narážím na nakupování potravin. Ani sem muži nezavítají, pokud nemají seznam věcí od manželky v kapse a ví, že pokud se doma ukážou s prázdnou, bude zle. Oddělení zeleniny je plné zatím ještě neprozkoumaných erotických pomůcek. Co takhle vyzkoušet na oživení sexu třeba okurku? Jakmile obyčejné věci nabudou takovéhoto významu, určitě je tu větší pravděpodobnost, že muž sám naskočí do auta a doběhne pro mlíko a toaleťák, k čemuž přihodí nějakou tu novou hračku. Dvě mouchy jednou ranou.

Cítit se sexy a chtěně

Po delším manželství utichají komentáře typu „Tobě to ale sluší.“ a „Páni, ty máš ale zadeček k nakousnutí.“. A to je chyba. Všichni bez rozdílu pohlaví se rádi cítíme sexy a líbí se nám, když po nás někdo touží. Proto se vy i vaše žena soustřeďte a zkuste jeden druhého ujistit, že se vzájemně stále přitahujete a vnímáte sexy tělo toho druhého i po takové době. Ke snídani si místo palačinek servírujte raději komplimenty, které určitě také zvednou laťku vašeho sexuálního života. Na druhou stranu pozor na jednotvárná prohlášení, která se po chvíli stávají spíše otravnou záležitostí, než toužebným komplimentem.

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář