Každý muž si tím už někdy prošel. Krásná milenka / partnerka má sice ráda sex, ale je stydlivá a bojí se experimentovat! Co dál? Jak z plaché amatérky udělat postelovou bohyni, které nebudou stačit ani ty nejlepší pornoherečky?

avatar

Zdeněk Smutný
Pro někoho zoufalý proutník, pro jiného frajer

Jak z plaché amatérky udělat postelovou bohyni?

Jak na to?

Se ženami je to někdy pořádně složité, ale to neznamená, že se kvůli tomu spokojíte s průměrnými sex zážitky! Následující 3 rady vám pomohou partnerku přesvědčit o tom, že vy dva patříte do první ligy.

1) Pořádná injekce sebevědomí

Plachá amatérka

Pro ostatní sice může působit jako sebevědomá žena a manažerka vlastního života, ale za zdmi ložnice se mění v plachou laň, která nemá ráda světlo a v sexu si moc nevěří. Nenechte se plést! Nehraje v tom roli počet předchozích partnerů. Mnoho žen se začne stydět a nevěřit si, pokud jim na partnerovi opravdu záleží. Nechtějí ho zklamat a bojují se strachem, který navíc okoření mindráky!

Ukažte vaší postelové partnerce, že i ona pro vás něco znamená, že vám opravdu záleží na její spokojenosti. Stačí několik dobře mířených lichotek v průběhu dne a večerní radovánky budou o poznání odvázanější. Dělejte to dlouhodobě a máte našlápnuto k postelovému dobrodružství netušených rozměrů. Nebojte se partnerku oslovovat i během dne peprnějšími výrazy. Programujete tak její mozek na novou roli, ve které se může odvázat. Oslovením jí dáváte zelenou!

2) Nebojte se mluvit o sexu – detailně!

Důležitost komunikace v sexu nelze brát na lehkou váhu. Jasně, prozradit čas od času nějakou fantazii a pochválit se vzájemně po orgasmickém kolotoči zvládne většina z nás, ale kdo doopravdy řeší to, co chce v sexu zažít? A co mu vadí? A třeba i to, jak často by to nejradši dělal? Jako muži si uvědomujeme, že nemáme příliš dobrou vyjednávací pozici, a proto se v komunikaci o sexu zbytečně brzdíme.

Zkuste zapomenout na obavy z toho, že něco řeknete špatně a měsíc budete spát na gauči. O sexu je zapotřebí mluvit. Není překvapením, že ženy si na rozebírání věcí na atomy potrpí, a proto jen musíte ukázat, že ani sexu není v konverzačních tématech tabu. Když to dobře dopadne, stanete se lepším milencem a budete mít milenku, která bude chtít plnit vaše přání.

3) Kdo si hraje, zlobí!

Postelová bohyně

Co nejvíce podnítí erotickou fantazii? Jak z amatérky vykouzlit někoho, kdo chce začít objevovat taje vzrušení a má chuť experimentovat. Naservírujte ženě jako překvapení erotickou hračku! Může to být vibrátor, vibrační kroužek pro vašeho pašáka… ve výsledku je to jedno. Cílem totiž je ženu zaskočit, šokovat a nenechat její mozek moc dlouho přemýšlet nad tím, jestli zrovna tohle je dobrý nápad.

Skočíte do akce a změna zatočí se všemi dříve zažitými pravidly. Změna je život! Zapojení erotických hraček je obrovským krokem k tomu, aby vás partnerka časem začala překvapovat sama. Tak skvěle, že z ní jednou doopravdy bude postelová bohyně! Nechte se inspirovat a podívejte se na ty vůbec nejoblíbenější erotické pomůcky českých párů:

Vibrátor na klitoris Funky Orange

Nejdokonalejší ingredience receptu na dokonalou předehru a postelovou zábavu, na kterou jako pár nezapomenete. Za pár kaček dokáže tento minivibrátor zajistit vzrušení a nejedno vyvrcholení. Intenzivní stimulace je opravdu hodně návyková a Funky Orange je důkazem toho, že v jednoduchosti je krása!


Sada 3 erekčních kroužků

Milujete sex? Chcete ho víc a víc a po prvním čísle máte chuť na druhé, třetí, čtvrté a páté? Posychrujte si pořádnou erekci! Stačí nandat erekční kroužek a penis zůstane v pozoru jak příslušník stráže na Pražském hradě. Dráždivé kuličky jsou ready a neunikne jim ani jedna roztoužená broskvička.


Masážní vibrátor

Často hraje v různých filmech pro dospělé a není se čemu divit! Tento masážní vibrátor nabízí opravdu hodně silné vibrace, velmi tichý chod a tři prdele srandy! Zapomeňte na šmejdy, tohle je přeborník a štramák, kterého si zamiluje každá nadržená lasturka!


Zatraceně vzrušující španělské mušky

Vášnivé kočky s opálenou pokožkou, černými vlasy a mega krásnými prdelkami, které vás pozvou na drink a pak s vámi protencují celou noc. Přesně takové jsou ženy ve Španělsku a věřte, že tyto španělské mušky udělají z každé české bábovky temperamentní kost z Madridu!


Gelový vibrátor Borůvka

Klasický vibrátor za hubičku dokáže nadělat hodně parády. Střední velikost je ideální pro většinu žen a potěší jak pipinku, tak análek. Třešničkou (nebo spíše borůvkou) na dortu je vychytaný materiál v podobě přizpůsobivého gelu.


Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář