Potřebujete se zbavit stresu a užít si trošku erotického vzrušení při pohledu na nahé tělo krásné slečny? Řešením je erotická masáž, kterou toleruje dokonce i moje přísná manželka. Jak masáž probíhá a co přináší?

avatar

Patrik Vrabec
Sport, turistika a vaření pro můj volný čas

Je erotická masáž nevěra? Moje manželka si myslí, že určitě ne!

Tak trošku jiná masáž

Nikdy bych nevěřil tomu, že po několika letech nasazení v kanclu a v manželství budu na pokraji sil. Každý den stres, vypětí a snaha zavděčit se úplně všem. Sexuální život už také nebyl to, co býval, to je asi jasné každému chlapovi. Navíc jsem se do toho dlouhodobě trápil s bolestí zad. To víte, dřepění před počítačem není zrovna dvakrát zdravé. Cítil jsem, že bych se měl začít věnovat sám sobě. Jako správný podpantoflák jsem se svěřil… manželce, protože kámoše, se kterým bych mohl na pivo, vlastně ani nemám. Mohla to brát jako fňukání (s čímž jsem tak nějak počítal), ale mile překvapila. Asi jsem měl ohromné štěstí. Začala totiž vymýšlet, co by mi mohlo udělat radost. Vzpomněla si na moje záda a navrhla, že bych mohl na masáž. Erotickou masáž!

Je to nevěra?

Nasucho jsem polkl a začal přemýšlet nad tím, jestli to vše není pouze sen. Kdepak, byl to doopravdy návrh mojí manželky, se kterým přišla za zcela střízlivého stavu. Ihned jsem se zeptal, jestli by to nebrala jako nevěru? Přeji jen by mě svěřila do rukou krásné, mladé a s největší pravděpodobností pekelně vzrušující masérky. Mladé holky, které by moje prací znavené tělo masírovala úplně nahá až do šťastného konce. Mohl bych si prohlížet její tělo, cítil její ňadra, prdelku… Ujistila mě, že pokud se nezamiluji, tak to není problém. Navíc existuje i erotická masáž pro dva a ona by něžnými doteky také nepohrdla. Zůstal jsem jak opařený, ale rozhodně jsem byl maximálně potěšen. A to jsem ani nevěděl, jaká slast mě čeká.

Erotická masáž je skvělým zpestřením

Nenechal jsem se přemlouvat. Hned ten večer jsem z řady rajcovních masérek na webu vybral jednoho krásného andílka a udělal online rezervaci na erotickou masáž. Dorazil jsem do krásně vybaveného masážního salonu v Praze, kde mě překvapil velmi profesionální, ale zároveň přátelský přístup. Začali jsme společnou sprchou a pokračovali masáží. Tedy já pokračoval tím, že jsem si lehl, vše ostatní jsem nechal na zručné masérce. Chyba to rozhodně nebyla. Nikdy bych si nemyslel, že mě bude čekat tak silný zážitek. Erotická masáž opravdu přináší celou řadu prožitků a rozhodně to není pouze nějaké šimrání zakončené rukou. V mém případě to bylo napínavé, vzrušující, uvolňující a skutečně intenzivní. Bez nadsázky si odpočinula moje mysl i tělo. Bezprostředně po masáži jsem si připadal jako bych měl létat. Po návratu domů ze mě zvědavá manželka začala tahat informace, ale já místo toho zasedl opět k rezervačnímu formuláři na webu a tentokrát nás oba objednal ke stejné masérce. Erotická masáž pro dva podle mě totiž bude ještě zajímavější a hlavně zafunguje jako zpestření vztahu. A co vy, vyrazíte za erotikou na vlastní pěst, nebo také zkusíte nejdříve vše probrat s partnerkou?

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář