Tento noční klub nabízí speciální show pro oslavence, kvalitní alkohol zde teče proudem, stejně jako zábava a „vzrušení“ z nejkrásnějších tanečnic v Praze. Konec oslavám narozenin u „obyčejného“ piva a kousku masa! Přijďte zažít nezapomenutelný večer do Goldfingers

avatar

Zdeněk Smutný
Pro někoho zoufalý proutník, pro jiného frajer

Oslavte své narozeniny „nezapomenutelně“ v klubu Goldfingers

Vstupné je zdarma, balíček zahrnující zvýhodněné ceny alkoholu (včetně piva), vystoupení na pódiu, či soukromý striptýz můžete poptat již dnes přes internetové stránky tohoto night clubu.

Luxusní se může stát i Váš příchod do klubu, ke kterému lze využít limuzínu, která odveze Vás a Vaše kamarády až před vstup Goldfingers. Slavit samozřejmě můžete již na cestě do klubu, k dispozici Vám bude kvalitní pití, a pokud budete mít zájem, tak i striptýz či tanec v klínu.

Vaše narozeniny = světová událost!

Již při vstupu do Goldfingers poznáte, proč sem narozeniny jezdí slavit lidé z celého světa (Německo, Velká Británie, Švédsko, Francie, USA, Jihoafrická republika apod.) Klub se totiž nachází v prostorách bývalého divadla, v nichž se luxusem rozhodně nešetřilo! Jako svůj výchozí bod lze zvolit VIP stoly přímo u stolu (ty je vhodné si rezervovat předem), rezervovat si můžete i některý ze salónků.

Zábava, stejně jako kvalitní pití a vzrušení z krásných tanečnic, poteče proudem až do ranních hodin (ne-čt do 05:00, pá-so do 06:00). Užijete si přitom každou minutu své oslavy!

5 důvodů, proč oslavit narozeniny v Goldfingers

  • nejkrásnější tanečnice z Prahy (jedna z dam se dokonce objevila na titulní straně časopisu Playboy)
  • kvalitní tvrdý alkohol, několik druhá piva a pravé kubánské doutníky Cohiba
  • luxusní prostory bývalého divadla, které nabízí maximální pohodlí
  • salónky, ve kterých si můžete užít soukromý striptýz
  • speciální show pro oslavence!

Podívejte se hned teď do fotogalerie na stránkách klubu Goldfingers, abyste získali představu o tom, jak výjimečná Vaše oslava narozenin může být. A pokud slavíte narozeniny v příštích 2 měsících, rezervujte si rovnou ta nejlepší místa u pódia.

Tanečnice klubu Goldfingers se těší na Vaši návštěvu!

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář