Nic není v životě tak důležité jako dokonalé pohodlí na vlastní posteli. Pokud se chcete cítit odpočinutí, potřebujete si vytvořit v ložnici ty nejlepší podmínky. Základem příjemně strávené noci plné osvěžujícího spánku je nejenom kvalitní postel, ale především matrace.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Pořiďte si atypickou matraci na příjemné hrátky

Netradiční rozměry nejsou problémem

Nenechte proto nic náhodě. Na bytelnou postel s dlouhou životností si pořiďte pohodlné matrace na míru. Každému muži vyhovují trochu jiné rozměry postele. Někdo se prostě nevejde do běžně dodávaných velikostí, protože je příliš vysoký nebo má třeba rád kolem sebe dostatek prostoru. V takovém případě obvykle dodávané matrace nevyhovují. Nezbývá než se zaměřit na kusovou výrobu. Jaké jsou její výhody?

  • Nejste vázaní žádným omezením, rozměry se řídí výhradně vaším přáním.
  • Zašlete požadovaný rozměr matrace a obratem získáte přibližně do 3 hodin cenovou kalkulaci vašeho požadavku.
  • Jestliže budete s cenou souhlasit, matrace bude zhotovena do 10-15 dní.

Protáhněte si svoji chloubu

Dostatečně měkká postel správné velikosti samozřejmě nevyzývá jenom k odpočinku, i když tím na ní budete trávit asi nejvíc času. Určitě si budete chtít užít i vášnivé milostné hrátky s dámou svého srdce. A kde jinde než na posteli? Nejspíš se budete chtít předvést v tom nejlepším světle. Díky prodloužení penisu o 4 cm zcela jistě zabodujete. Využijte k tomu elastický ortopedický pás s podtlakovým uchycením.

Mohou pomoci cviky?

Možná máte pocit, že se jako silní muži obejdete bez jakýchkoli pomůcek. Dámu zvládnete ohromit sami. Ovšem ani v takovém případě nepohrdněte cviky na zvětšení penisu. Můžete je vyzkoušet. Museli byste ale cvičit mnoho hodin denně, aby tělocvik byl opravdu účinný. Zázraky rozhodně nečekejte, ale pokud budete s penisem zacházet jemně a pravidelně trénovat, k mírnému zvětšení možná dojde.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář