Balení holek přirozeně zajímá většinu mužů. Proto mezi lidmi koluje spousta “zaručených tipů”. Přijď v dobré náladě, buď sebejistý, dopřávej jí úžasný sex… Tyhle věci fungují. Ale pak jsou tu další, které se řadí mezi naprosté pověry.

avatar

Zdeněk Smutný
Pro někoho zoufalý proutník, pro jiného frajer

 Seznamování s ženami nefunguje tak, jak jste si vždy mysleli

1) “Nech to na osudu”

Tihle chlapi čekají, až jim holka spadne z nebe přímo na pták. Typická mentalita z romantického seriálu, jako je Jak jsem poznal vaši matku: “Na každého tam někde čeká ta pravá…”

Ale zatím co Ted v How I Met Your Mother neustále sedí v baru a randí s jinou každý třetí díl, zastánci těchto rad raději vysedávají u počítačových her. Když se pak vydají do školy nebo se někde opijí, už si myslí, že “umístili zboží na trh” a je jen otázka času, kdy jim osud něco zařídí.

Doopravdy nejrychlejší způsob, jak se s holkama zlepšit, je začít je cíleně oslovovat. V klubu, na ulici nebo třeba na facebooku (přečtěte si, o čem si s holkou na facebooku psát). Důležité je se do toho opřít a začít něco dělat. Osudu jste ukradení.

2) “Dávej jí vytrvale najevo, jak ti na ní záleží”

Tihle chlápci balí holku klidně rok, aniž by si ona všimla, že mají penis. Místo toho je vnímá jako “strašně hodné kluky” nebo sponzory. Bez romantických pocitů, naprosto asexuálně.

V horším případě se muž snaží, a když ho žena odmítá, tlačí ještě více.

Svádění je přitom jako tanec. Nebagrujete pořád dopředu. Uděláte pár krůčků, a pak se stáhnete. Dáte jí prostor, aby se snažila i ona. Investovala do vašeho vztahu. Lidé si nikdy neváží věcí, které dostanou zadarmo…

Proto jestli se holce líbíte, bude se sama snažit. Usmívat se, obnovovat spadlou konverzaci, dokazovat vám, jak je skvělá, používat drobné doteky, vycházet vstříc, co se týče časů rande… Oproti tomu když 3x nemá čas a nenavrhne jiný termín, zkuste raději jinou.

3) “Ukaž, že máš peníze”

Tohle je další dobrý způsob… jak se stát sponzorem.

Chlubení vůbec není přitažlivé. Sebevědomí, to ano! Ale jakmile se okatě naparujete, ukazujete spíše opak. Dáváte najevo, že cítíte, že nejste dost dobří, a musíte to nějak kompenzovat.

Že všechny holky jsou zlatokopky a jdou jen po penězích, to je jen oblíbená výmluva mužů, kteří doopravdy postrádají charisma. Nevnímejte mě špatně… Mít peníze je sranda! Jen to není potřeba, abyste se líbili holkám.

S horou svalů je to podobné. Žije se s ní lépe, ale co se týče žen, nakonec je mnohem důležitější, jakým disponujete charisma, jak jste sebevědomí a jaké pocity v ženě vyvoláváte.

To vše nyní můžete zlepšit. Pokračujte například článkem 3 nejčastější chyby začátečníků.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář