SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s Erotickými masážemi Anděl přinášíme opravdu exkluzivní soutěž, ve které rovnou na dva šťastlivce čekají masáže nabité erotikou a velmi intenzivními zážitky!

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

SOUTĚŽ: Vyhrajte žhavou erotickou masáž, během které vás budou hýčkat 2 sexy masérky!

Žhavé erotické masáže v Praze na Andělu

Toužíte si odpočinout od každodenního stereotypu a zbavit se veškerého stresu? Zažít něco opravdu intimního a maximálně vzrušujícího? Řešením jsou erotické masáže provádíme v luxusních prostorech na adrese Plzeňská 1972/158, Praha 5, kde na vás čekají profesionální masérky s kurzem a certifikací. K dispozici je pět masérských místností se sprchou. Ve třech se navíc nachází také vířivá vana. Právě v ní můžete masáž začít!

Erotické masáže

Masérka vás masíruje ve spodním prádle, nebo zcela nahá. Záleží pouze na vás a na tom, co je vám příjemné. Po celou dobu návštěvy se můžete spolehnout na naprostou diskrétnost. Masérka při masáži věnuje pozornost i intimním partiím a věřte, že speciální masérské techniky dokáží vystupňovat vaše vzrušení na dosud neprobádané úrovně. Stačí pouze relaxovat, užívat si hýčkání, jemné doteky po celém těle a dokonalou atmosféru luxusního prostředí. Velký příliv energie vás dokonale naladí a vy budete z masáže odcházet s pocitem absolutního uvolnění… takový pocit budete chtít bez diskuze zažívat znovu a znovu.

V případě zájmu vás masáží nemusí provázet pouze jedna profesionální masérka, ale rovnou dvě! Na takový zážitek a péči již nikdy v životě nezapomenete.

Nejlepší erotické masáže v Praze najdete na erotic-massage-angel.cz, kde na vás kromě dalších informací mrknou také galerie svůdných masérek.

O co soutěžíme?

Na celkem dva výherce čekají erotické masáže, díky kterým budou mít možnost objevovat nové slasti a rozměry vzrušení.

1) cena – 60 minut klasické erotické masáže se 2 masérkami
2) cena – 60 minut klasické erotické masáže s 1 masérkou

SOUTĚŽ: Vyhrajte žhavou erotickou masáž, během které vás budou hýčkat 2 sexy masérky!

Soutěž končí již 10. ledna 2016. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář