Když má obsah vašeho konta hodně cifer, většinou je to na atraktivnosti vašeho protějšku poznat. Ale mládí nekoupíš. Avšak novou mladou ano.

avatar

Milan Svašek
Ženy, fitness, film a tvrdá dřina. Nepíšu, co nežiju.

Smolíčku otřes se

Kdo nikdy nesnil o tom, být nechutně bohatý, je sprostý lhář. Jenže nevlastní-li vaši rodiče zrovna ropná pole o velikosti Slovenského štátu, je cesta k prašulím trnitá. Ale když jste šťastně ženatí a pilní zároveň (a taky máte haluz jako prase), může se stát, že se vaše garáž začne plnit vybranými modely pojízdných ořů. Ale zatímco auta máte čím dál hezčí, vaše drahá, jež při vás stála, když jste na zahradě kopali první vrty, nemládne. Není to vůbec pěkné, ale holt spousta pracháčů začne velmi brzy okukovat mladší klisničky. Jenže co se starou? Rozvod. A pěkně mastný. Přinášíme vám výběr těch největších a nejznámějších „smolařů“, které cesta z chomoutu stála pěkný balík.

Mick Jagger – 20 milionů dolarů

Stejnojmenný časopis umístil kapelu The Rolling Stones na čtvrtou příčku nejdůležitějších hudebních interpretů a i po padesáti letech je kapela moloch na peníze. Mick je bezpečně ve vatě a jako rockový velikán nežije jen pro jednu ženu. První manželství mu vydrželo šest let, ale na počátku sedmdesátých let si z toho Jagger vrásky ještě nedělal. To až rozvod v roce 1999 s modelkou a matkou jeho čtyř dětí Jerry Hall stál Micka obličej jak dětská prdelka a pořádný balík. Na druhou stranu, následný vztah s módní návrhářkou L’Wren Scott měl jisté ironické kouzlo, neboť mu po sebevraždě v roce 2014 odkázala všechen svůj majetek v hodnotě bezmála 10 miliónů dolarů.


zdroj:pleasurephoto.files.wordpress.com

Donald Trump – 25 milionů dolarů

Obchodní magnát, který na žebříčku Forbes figuruje kolem pořadí pět set, je u nás známý ani ne tak proto, že vlastní jedny z nejcennějších nemovitostí v New Yorku, ale protože svého času žil s jistou Ivanou Zelníčkovou, později Trumpovou. Rodačka z tehdy ještě Gottwaldova (nyní Zlín) pověsila kariéru lyžařsky a modelky na hřebík a stala se na patnáct let Donaldovou manželkou. Což je hodilo pěkných dvacet pět milionů dolarů. A co na to Donald? Zůstala mu slabost pro holky z východu, třeba pro Melaniju Knavs (dne už Melanija Trump).


zdroj: wikipedia.org

James Cameron – 50 milionů dolarů

Momentálně jeden z největších hollywoodských režisérů je i pěkný proutník. Celkem byl ženatý pětkrát, mimo jiné i s momentální režisérkou hvězdu Kathryn Bigelow (Oscar za režii Smrt čeká všude). Ale nejvíce na vztahu s Jamesem vydělala Linda Hamilton, který hrála v prvním a druhém dílu Terminatora Sarah Connor. Ano, nepříliš pohledná herečka třetí kategorie uhnala Camerona, po dvou letech se s ním rozvedla a inkasovala krásných padesát mega. A jelikož současná Cameronova žena Suzy Amis taky není žádná kost, dáme si raději fotku právě Kathryn. Pořád dobrá milfka.


zdroj: wikipedia.org

Madonna – 90 milionů dolarů

Uděláme teď jednu výjimku a podíváme se, jak na rozvodu vydělal chlap. Představovat asi nejznámější popovou zpěvačku nemá smysl, její manžel Guy Ritchie už taky dávno není jen „manžel Madonny“, ale naopak velmi dobrý režisér (Podfu(c)k, Sherlock Holmes). Ale zatímco Madonna je už pár let sama, Ritchiemu je hej. Nejenže vyženil bezmála sto milionů dolarů, ale ještě si doma hýčká tohle božské tělo modelky Jacqui Ainsley.


zdroj: imagozone.com

Tiger Woods – 100 milionů dolarů

Možná si ještě pamatujete, je to čtyři roky zpátky, když praskla velká aféra muže, který na většině fotek vypadá jako nevinný sympaťák. Jakoby chtěl Tiger Woods ukázat, že čím klidnější a spořádanější hraní golfu je, tím divočejší jsou hráči mimo green. Seznam žen, se kterými si Woods za zády manželky užil, by vystačil na samostatný článek. Jmenujme například profesionální pornoherečku Joselyn James či Holly Sampson. Není divu, že jeho věrná žena a modelka Elin Nordegren hned zažádala o rozvod a vysoudila rovných sto mega. Ale o co hlavně Tiger přišel?


zdroj: blacksportsonline.com

Bernie Ecclestone – víc jak miliarda dolarů

A pojďme rovnou přeskočit tu hromadu starých páprdů, kteří sice žijí ve zlatě, ale už nežijí naplno. To se o magnátovi a řediteli Formule 1 říct nedá. Což o to, že mu dávno bylo osmdesát, chuť na mladé modelky ho neopouští. Poprvé se Bernie ženil už v padesátých letech, ale manželství časem krachlo a Ecclestone si našel v roce 1985 chorvatskou modelku Slavicu Radić. Sice s ní prožil krásných bezmála dvacet pět let, ale i tak mu to nezabránilo nabrknout si v roce 2010 mladou Fabianu Flosi. A stálo ho to bratru jen asi miliardu dolarů. Můžete sami posoudit, jestli ta dívka za ty prachy stojí.


zdroj: formel1.de

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář