Při procházení se ulicí vás zaujme jistá sorta lidí. Především jsou to ti, kteří sebevědomím naprosto oplývají. Působí, že jim patří svět, a to by zaujalo každého. Pokud se spíše řadíte na druhou stranu barikády a máte pocit, že potřebnou vlastností zrovna neoplýváte, nemusíte klesat na mysli. Sebevědomí je totiž něco, čemu se můžete naučit, a tím pádem i oslnit nejednu ženu. Co je zapotřebí?

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Samochvála nesmrdí

Říká se, že samochvála smrdí. Jenže paradoxně je to naopak. Vždyť když si nebudete věřit vy a nebudete se sami chválit, kdo by pak měl? A tak se nezapomeňte chválit a každodenně si tímto způsobem „lechtat své ego”. Dříve nebo později ve svých očích vzrostete, což se pozitivně podepíše na vašem celkovém veřejném vystupování.

A jak se konkrétně začít chválit? Poklepejte se po rameni, když si konečně zaběháte. Řekněte si, že vám to sluší, když se odpoledne obléknete do divadla. Nebo se jen zastavte u zrcadla a zamrkejte na sebe, jako že jste prostě frajer.

I sex lze vypilovat

Možná vám vaše sebevědomí pokulhává proto, že se cítíte nejistí po sexuální stránce. Říkáte si, že asi nejste dost dobří, a tak se bojíte udělat ten první krok, který by (možná) k sexu přece jenom spěl. Ovšem i po této stránce to lze vypilovat, aniž byste měli nějakou reálnou ženu. Existují totiž silikonové panny na sex, které se dnes podobají (naprosto věrohodně) ženám z masa a kostí.

Dnes lze mít tyto partnerky takové, jaké vás přitahují. Lze si objednat sex doll konkrétní barvy pleti, odstínu vlasů nebo s poprsím tak velkým, jaké by padlo do rukou. A při intimních chvílích bude otevřena každému nápadu, jaký by vedl k růstu vašeho sebevědomí.

Každodenní mantry, které vás nalodí na správnou vlnu

Věděli jste, že myšlenky jsou natolik silné, že dokážou prakticky cokoliv přitáhnout do vašeho života? A tak byste si je měli kontrolovat. Stejně jako ty pozitivní přitahují pozitivní, negativní přitahuje negativitu. Opakujte si dokola několik manter, které vás nalodí na tu správnou vlnu.

Vhodné je odříkávání si například mantru: „Já to dokážu,” nebo: „Zvládnu to, zvládnu to, zvládnu to.” Pár slov, ale je v nich tolik sebevědomí!

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář