Pro nás muže je sex velmi důležitou součástí nejenom partnerského vztahu. O tom není pochyb. Jak si ale chvíle v ložnici ještě lépe užít?

avatar

Vilém Bartošák
Rodina a přátelství, za to stojí bojovat

Zpestřete svůj sexuální život. Jak?

Prvním krokem je odhodit stud a říci partnerce, co se nám líbí a co bychom chtěli vyzkoušet. A to stejné očekáváme také od ní. Tím však cesta k rozkoši rozhodně končit nemusí. Dnes totiž najdeme celou řadu erotických pomůcek, které dokážou intimní hrádky posunout o pořádný kus kupředu. Nabízíme erotické pomůcky pro muže, které jsou v tomto ohledu volbou číslo jedna. A využitelné jsou nejenom v ložnici s partnerkou, ale i ve chvíli, kdy je muž single. Příklad?

  • Fleshlight a Tenga masturbátory
  • Návleky na penis či vibrační kroužky
  • Nafukovací panny

Potěšit pomůckou můžete i svou partnerku

Dnes už nejsou erotické pomůcky žádné tabu a jsou součástí mnoha partnerských ložnic. Především ženy často nedají dopustit na dnes snad nejzákladnější pomůcku na trhu. A právě široká paleta vibrátorů může být cestou, jak potěšit svou partnerku a jak také zajímavě okořenit i váš milostný život. Variant je na trhu více než dost, a to ať už z hlediska tvaru, tak i z hlediska materiálového složení, stejně jako velikosti, nebo funkčnosti. Navíc není problém ani online nákup, který potěší svou diskrétností.

V ložnici se musíte cítit dobře

A co když máte ve svém sexuálním životě problémy? Ty mohou být spojeny nejenom s fyzickou, ale i psychickou stránkou. Důležité je pro mnoho lidí i samotné prostředí. Na to nezapomínejte. A tak může pomoci třeba i jemné postelové povlečení, ve kterém se budete cítit dobře a které tak může být spojeno s navozením té správné atmosféry. A když nechcete jít jenom cestou praktické klasiky, zvolte i zajímavější látky, které vypadají draze a elegantně. Příkladem může být třeba satén, který je do manželské ložnice volbou, která vás nezklame. Stejně tak nezklame ani partnerku.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář