SOUTĚŽ BYLA UKONČENA NOVÁ kolekce Head & Shoulders pečující o pokožku hlavy byla vyvinutá, aby přinesla výsledky, které uvidíte a ucítíte na svých vlasech a na pokožce hlavy okamžitě.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

SOUTĚŽ: NOVÁ kolekce Head & Shoulders pečující o pokožku hlavy: výsledky, které vidíte i cítíte okamžitě!

Okamžité řešení

Složení nové kolekce využívá technologii On-Contact, která přináší okamžité a dlouhodobé řešení potíží pokožky vaší hlavy a jejich příčin. Kolekce zahrnuje řady Instant Relief, Instant Instant Moisture a Deep Clean.

Head & Shoulders Instant Relief 2v1

Přináší okamžitou úlevu při svědění pokožky hlavy. Obsahuje technologii On-Contact a komplex „Thermo-Cooling Activator“, který je aktivován vodou ve sprše a spouští se při kontaktu s pokožkou hlavy. S pomocí jedinečné kombinace mentolu a máty zklidňuje pokožku hlavy a dodává ji úlevu díky chladivému pocitu. Osvědčená složka šamponu Head & Shoulders přispívá k dlouhodobému účinku pro vlasy až 100% bez lupů.

Head & Shoulders Instant Relief 2v1 je již dostupný v obchodech za doporučovanou cenu 69,90 Kč pro 200ml balení a 124,90 Kč za 400ml balení.

Head & Shoulders Instant Deep Clean

Přináší okamžité důkladné mytí pro muže. S pomocí technologie On-Contact se aktivuje při kontaktu s pokožkou hlavy a s mastnotou na pokožce hlavy. Složení také obsahuje technologii Zinc Booster – jedinečnou kombinaci ZPT a uhličitanu zinečnatého, která se aktivuje při kontaktu a uvolňuje sílu ZPT účinněji a třikrát rychleji. Osvědčená složka ZPT Osvědčená složka šamponu Head & Shoulders zanechává vlasy až 100% bez lupů.

Head & Shoulders Instant Deep Clean šampon a balzám na vlasy jsou již dostupné v obchodech za doporučovanou cenu 69,90 Kč pro 200ml balení a 124,90 Kč za 400ml balení.

Head & Shoulders Old Spice

Přináší důkladné mytí pro muže a dodává svěží vůni Old Spice. Je vhodný také pro každodenní použití. Osvědčená složka šamponu Head & Shoulders ZPT přispívá k dlouhodobému účinku pro vlasy až 100% bez lupů.

Head & Shoulders Old Spice šampon je již dostupný v obchodech za doporučovanou cenu 69,90 Kč pro 200ml balení a 124,90 Kč za 400ml balení.

O co soutěžíme?

Na celkem 5 z vás čeká NOVÁ kolekce Head & Shoulders, tedy balíček složený z výše představených produktů.

Soutěž končí již 31. srpna 2015. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže.

Výherce soutěže

Lukáš Janovský
Karel Fendrych
Karel Fajkoš
Jan Houska
Vojtěch Hanuš

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář