Nejnovější příspěvky v této sekci

Hurá na hory! S našimi TIPY se vybavíte do každého počasí

I když to při pohledu z okna městského bytu tak nevypadá, zima na horách zdaleka nekončí, naopak. Sněží, na sjezdovkách je lidí tak akorát, co víc si přát. Než na ně ale vyrazíte (s partnerkou, dětmi nebo „na volno“ v pánské partě), mrkněte na pár užitečných tipů, jak vybrat tu správnou výbavu.

Jak vybrat stylovou mikinu, se kterou zaujmete?

Podívejte se na jednoduché a stylové instrukce, jak vybrat mikinu podle posledních trendů.

babyl1

Představte si, že kousek od sebe jsou dva barber shopy, které poskytují výborné služby ve stejné kvalitě. Jedno z nich si ale účtuje jen polovinu toho, co druhé. Pro které se rozhodnete? Zdá se vám ta otázka divná? Hned objasníme, proč jsme ji položili.

6 atraktivních věcí v mužské image: Co se ženám na mužích líbí?

Muži, kteří se umí obléct stylově, mají u žen určitou výhodu. Co si budeme namlouvat. Šaty dělají člověka, a to ať už chcete zapůsobit na šéfa, kolegy nebo na ženu, která vás zajímá. Neříkáme, ať se oblékáte podle toho, co se líbí ostatním.

Šperky

Chcete svou maminku, manželku, přítelkyni nebo kamarádku překvapit něčím speciálním? Chcete ji věnovat dárek, se kterými určitě zabodujete? Pak vsaďte na zlatý nebo stříbrný šperk. Pokud netušíte, kde a jak začít, přečtěte si následující článek, ve kterém vám přinášíme několik typů, který vám výběr vhodného šperku usnadní.

Bellroy

Co znamená, když žena tvrdí, že podle peněženky je schopné odhadnout jejího nápadníka? Nenechte se mýlit, zde nepůjde o peníze, ale o styl!

Opasek

Jak na výběr kvalitního pánského opasku a proč se vyplatí při jeho výběru přemýšlet nad tím, kam ho budete nosit? Podívejte se na několik praktických rad.

Pánské sandály

Stoupající rtuť v teploměrech přináší každoroční módní téma. Pánské sandály. Nosit, nebo nenosit? A když ano, tak jen na pláži, nebo i do práce? Jak to s nimi vlastně je?

Známe aktuální trendy v hodinkách. Vyberte si ty svoje

Hodinky k mužům neodmyslitelně patří. A to nejenom proto, že se díky nim nikdy nezpozdíme, ale i díky tomu, že dnes mohou být i zajímavým elegantním doplňkem.

Stylovým mužem na cestách i na schůzkách

Cestujete například v rámci povolání z místa na místo a k tomu s sebou potřebujete na schůzky nosit kromě notebooku i hromadu dalších dokumentů? Ukážeme vám, jak za každé situace zůstat styloví, vyplatí se to!

Nejdůležitější kus pánského šatníku? Džíny!

Džíny jsou jedním ze základních pilířů každého pánského šatníku. Hodí se téměř ke každé příležitosti a jsou pohodlné. Ale jen ty správné. Kdo se má v těch všech barvách a střizích vyznat? Jak poznat ty správné džíny?

Džíny – historie a současnost jednoho módního fenoménu

Džínové kalhoty patří již desítky let mezi nejpopulárnější kusy oblečení. Podívejme se tedy v krátkosti do historie a současnosti tohoto módního fenoménu a zaměříme se i na samotný jeho název.

Co vám kazí image?

Pečlivě ladíte pásek s botami. Dáváte si pozor na správnou délku rukávů u košile. Dokonce jste si pořídili barevné ponožky. Ale pořád to nějak není ono. Čím to je?

NOVÝ Braun Series 3: #SameJobFaster

Světově neprodávanější planžetový strojek od značky Braun se stal ještě rychlejším než dřív, se stejně důkladným a pohodlným oholením.