Je to zvláštní, ale existují prehistorické rarity, které můžeme na českých ulicích vídat ještě dnes. Nejčastěji jde o pozůstatky z dob 80. a 90. let. Pánové, jako ženská vám radím, vyhněte se jim.

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Chcete být štramák? Nesmíte mít vlasy jako Jarda
zdroj: atlas.sk

Účes je důležitý

Fajn, Jaromír Jágr je dobrý hokejista, to vím i jako sportovní analfabet, ale účes, který kdysi nosíval a podle nějž se nechávali stříhat mnozí zástupci mužského pohlaví, je už opravdu passé. Záclonkou na týlu hlavy a rozkošnou čupřinkou vpředu dneska nikoho neoslníte

Dlouhodobý problém – ponožky

Už je to trochu omílání, ale bohužel je stále nutné. Ponožky v teniskách jsou potřeba, to je jasné, ale pokud si je ke kraťasům vytáhnete do půlky lýtek, nebude to pěkný pohled. Takovou kratochvíli, jestli se tomu tak dá vůbec říkat, si klidně užívejte u kalhot s dlouhými nohavicemi, kde to nebude vidět. Mimochodem se říká, že podle toho v zahraničí poznáte Čecha. Ale tady se vás chci trochu zastat, v Řecku jsem tak potkávala řadu mužů jiných národností.

Ztraceno v houštině

Masivní ideálně zlatý řetízek tápající v osrstění mužné hrudi – upřímně řečeno, o žádnou pěknou záležitost se nejedná. Vždycky si vzpomenu na drsné „obchodníky“, kteří zákazníkům nabízejí služby svých poskrovnu oblečených podřízených.

Frajerské párátko

Kousek dřeva povalující se ležérně v koutku pusy jako symbol drsného chlapáctví. No, nevím, o jeho přitažlivosti by se dalo polemizovat. Dneska tento „fenomén“ naštěstí pomalu mizí, ale i tak jsem se s ním několikrát setkala. Párátka mají svou funkci, tak ji, prosím, respektujte, případně je raději přenechte manželce na napichování jednohubek.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář