Vybrat si bytové doplňky není nic tak jednoduchého, jak se může na první pohled zdát.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Doplňky pro dům a zahradu přes internet a levně

Je to vždy o tom, že musíte mít vkus a cit pro to, vše dokonale sladit, a to se ne vždy úspěšně podaří. Pokud si projdete nabídky internetových obchodů, tak jsou zde k dispozici rovněž jednotlivé tematické sety, které vám pomohou v případě selhání vaší vlastní kreativity. Vybavení domácnosti je však vždy velké téma, protože každému z nás se líbí něco zcela jiného a když k nám dorazí návštěva, ne vždy musí ocenit, co jsme si právě my domů koupili.

A můžeme to vzít rovnou „od podlahy“. Někdo zkrátka má rád koberce, někdo plovoucí podlahy, někdo lino a někdo vinyl. Vše má své výhody i nevýhody. Koberce jsou teplé, ale zase drží prach. Plovoucí podlahy jsou studené, ale snadno se udržují. Lino se opět vrací po letech, kdy jsme jej měli za pozůstatek doby socialismu, ale aktuálně je v mnoha provedeních, ať už co do tvrdosti, tak tloušťky. Trendem poslední doby je pak vinylová podlaha, která nabízí stejný zámkový systém kompletace, jako klasické laminátové nebo dřevěné plovoucí podlahy.

Pokud máme základ

Podlahu máme položenou, nábytek rozmístěn a teď už zbývá pouze veškeré vybavení. Dalo by se říci, že pouze, ale jednoduché to v žádném případě nebude. Široký výběr v kamenných obchodech i e-shopech je sice skvělý, ale také je to velice slušná past. Někdy si zkrátka nevíme rady, jestli se nám více líbí jedna či druhá věc. A to jsme jich ještě spoustu neviděli. Pro klasické bytové doplňky se vám může hodit Bonami slevový kupón. Tento obchod nabízí z doplňkového sortimentu pro domácnost následující:

  • dekorace
  • kuchyně a jídelna
  • svítidla

Doplníte si tak vybavení vašich pokojů o dekorativní prvky, ať už jde o nástěnné hodiny, zrcadla, obrazy, aromalampy aj. A pokud vám stále chybí také nějaký ten dekorativní hřejivý koberec do obýváku ke konferenčnímu stolku, tak zde také nepřijdete zkrátka.

Hurá na zahradu!

Zahrada se nesmí nikdy opomíjet. Ostatně koukáte na ni vy, koukají na ni sousedé a kdokoliv jde kolem. Pokud bydlíte sami s přítelkyní či manželkou, tak můžete mít na zahradě studené stání pro auto a případně také garáž, nějaký ten dlážděný chodníček a případně japonskou pěkně udržovanou exotickou zahradu. Jakmile přijdou děti, situace se dramaticky změní. Je třeba bazén, je třeba hřiště a vaše milá by ráda po těžkém dni u dětí a v práci třeba zkusila léčivou infrasaunu. V takovém případě vám můžeme doporučit zavítat na Marimex slevy. Zde není možné, abyste si z uvedeného sortimentu nezvolili to pravé, co sedne jako ulité právě do prostor vaší zahrady. Dostal prioritu bazén? Potom nezapomeňte, že máte možnost zvolit hned několik variant filtrace vody. Nejpoužívanější je:

  • kartušová filtrace
  • písková filtrace

Z hlediska variability a možnosti je kdykoliv přesunout či uklidit jsou ideální zejména nadzemní bazény. Zde se obvykle používá kartušová filtrace, jelikož postačuje na bazény menších rozměrů. Pokud však máte zálusk na něco většího, nabízí se nepochybně filtrace písková, která je mnohem kvalitnější. Dokáže odfiltrovat nečistoty z většího objemu vody a s mnohem vyšší efektivitou.

Jde se do společnosti

Radovánek na zahradě už bylo dost a děti šly spát. A znáte to. Přítelkyně či manželka by si rády odpočinuly někde v pěkné restauraci nebo podobném podniku. Potom to chce ale nějaké stylové oblečení, protože v montérkách po stavbě bazénu vás tam rozhodně nepustí. Slevové kupóny vám naštěstí nabídnou moderní a rychlý způsob, jak se dostat k velice výhodným cenám, ať už jde o šaty, body či kabelky. Také vaše milá jistě ocení, že se podařilo trochu ušetřit a o to více můžete být štědrý v restauraci.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář