Podívejte se na jednoduché a stylové instrukce, jak vybrat mikinu podle posledních trendů.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Jak vybrat stylovou mikinu, se kterou zaujmete?

Také patříte do skupiny těch mužů, kteří chtějí vypadat dobře? A tak si zcela pochopitelně také sami kupují oblečení? Pokud ano, zkuste i stylové mikiny pro sportovněji založené muže. Na volnočasové nošení, jsou volbou, se kterou zaručeně nelze šlápnout vedle. Tím si můžete být stoprocentně jisti. A jak vybrat tu pravou? Podívejte se s námi.

Zamyslete se nad střihem

Primárně je třeba hledět na to, jaký má mikina střih. Dá se říci, že aktuálně lze tento sortiment rozdělit do tří hlavních skupin. Nejenom, že rozhoduje, jak bude mikina vypadat, ale rozhoduje také to, jak bude pohodlná, nebo praktická. Primárně je to:

  • Se zipem a kapucí
  • Bez zipu, s kapucí
  • Bez zipu a kapuce

Jenom kvalitní materiál

Jakmile máte jasno o střihu, hleďte i na materiál. Jasnou volbou by měl být ten přírodní, který však může být doplněný o různé příměsi, které dodají mikině další kvalitativní vlastnosti. To znamená, že může odolat silnějšímu větru, stejně jako může nabídnout i skvělé zahřátí v chladnějším počasí. Prioritou by měly být také kvalitní pánské mikiny, u kterých budete mít jistotu, že vám vydrží po dlouhou dobu, bez jakéhokoliv poškození. A to i při častém nošení, stejně jako při častém praní. Kvalita je zkrátka základ.

Jaký zvolit vzhled?

To záleží na tom, čeho chcete primárně docílit. Zakládáte si spíše na eleganci a upraveném stylu? A proto máte dokonalý účes, vyhledáváte efektivní bělení zubů a jste vždy upraveni? Potom zvolte spíše něco neutrálního. Ideálně mikinu v tmavší barvě, jenom s decentním logem. Nejlépe bez různých nápisů. Když však hledáte něco na volnočasové nošení, a budete chtít zaujmout, nebojte se ani barev, ani originálních potisků. Ty dnes mohou být i vtipné či dvojsmyslné, což je poměrně zajímavý trend, který řada moderních mužů volí stále častěji. Nebuďte pozadu a zkuste ho také.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář