Česká módní blogová scéna je útočištěm spíše žen, ve světě jde ale o vyrovnanější boj a z několika blogerů se stala skutečná módní ikona, jejíž jméno v oblasti módy září.

avatar

Vilém Bartošák
Rodina a přátelství, za to stojí bojovat

Tommy Ton

Jde o uznávaného kanadského fotografa, jehož fotky můžete vidět například na jednom z největších fashion portálů Style.com. Tommy se věnuje hlavně street stylu, tedy módě, která je k vidění na ulicích, a to obzvlášť během týdnů módy probíhajících v metropolích různě po světě. Vede vlastní blog plný inspirace nejen pro muže, ale i pro ženy.

Tommy Ton
http://tommyton.tumblr.com/

Nabile Quenum

Málo slov a hodně fotek, tak by se dal charakterizovat módní blog Pařížana Nabila Quenuma. Snad stovky různých detailů, polodetailů a celků zajímavých dámských i pánských outfitů ukazují módu na hodně vysoké úrovni. A stejně jako Tommy Ton i on se často pohybuje na týdnech módy, kde pro svůj blog loví záběry těch nejstylovějších outfitů.

Nabile Quenum
http://jaiperdumaveste.com/

Bryan Boy

Kontroverznějším bloggerem je Bryan Boy, který miluje módu a nedělá mu žádný problém kombinovat pánské oblečení s dámským. Svou originalitou to dotáhl daleko, o jeho osobnost je velký zájem a dostává dary od takových velikánů jako je třeba Marc Jacobs.

Bryan Boy
http://www.bryanboy.com/

Mariano Di Vaio

V první řadě jde o italského modela a herce, ale v současnosti také o jednu z ikon pánské módy. Na blogu Mariana Di Vaio nejdete celou řadu článků, fotek i videí, které vám zaručeně dají tip na to, jak se obléknout pro určité příležitosti.

Mariano
http://www.mdvstyle.com/

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář